Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapalenie się kontrolki świec żarowych + Spadek Mocy + Drganie Silnika + Zapach Spalin z klimatyzacji + Check Engine.


B7Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jadąc do domu z pracy zapaliła mi się kontrolka od świec żarowych, po mocniejszym wciśnięciu gazu też check engine i po chwili zaczęło śmierdzieć ropą w aucie, nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Gdy zapala się i mruga ta kontrolka silnik traci na mocy mimo iż turbo się załącza to odczuwalny jest spadek, auto nie kopci. Czytałem już milion postów na ten temat ale nie znalazłem niczego podobnego do mojego problemu, chciałbym się dowiedzieć na jaki wydatek mam się przygotować wioząc Audi do Mechanika :kwasny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tego nie wiedzą najstarsi górale. Pod kompa i sprawdzić błędy, Wygląda na awarie układu wtryskowego ale to tylko moje zdanie. Powodzenia i oby koszty były jak najmniejsze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 17:17, Fish1991 napisał:

Kolego tego nie wiedzą najstarsi górale. Pod kompa i sprawdzić błędy, Wygląda na awarie układu wtryskowego ale to tylko moje zdanie. Powodzenia i oby koszty były jak najmniejsze. 

 

Po sprawdzeniu na kompie wyrzuciło błąd czujnika g235, czujnik temperatury spalania [dpf]. Można jeździć tak przez kilka dni zanim przyjdą części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...