Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9tdi afn 99r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

z racji ze nie doszukałem się odpowiedzi na forum chciałem zapytać czy ktoś spotkał się z podobnym problemem

auto odpala i zaraz gaśnie do tego swieci się kontrolka silnika, dwa tygodnie wcześniej wymieniałem alku. Nigdy nie spotkałem się z takim problemem

Opublikowano

A czasem kontrolka immo nie mruga?

Opublikowano
  • Autor

Nie cała lewa strona kontrolek + wyświetlacze nie działają nie ma info o świecach immo tak to teraz wyglada po przekręceniu kluczyka. 
Był znajomy z komputerem i nie udało się podłączyć pod nic tylko hamulce.

C338E27A-F47A-4009-82BD-00B7637C87D0.jpeg

Edytowane przez Tomek886

Opublikowano

Jeśli zegary są Ori fabryka od niego to masz AVG a nie AFN.

Wygląda że zegary padnięte. ECU nie ma komunikacji z immo licznika i przez to blokuje odpalenie. Tym bardziej nie połączysz się z ECU jak zegary trafione. Nie zrobiłeś czasem jakiegoś zwarcia przypadkiem?

Możesz podesłać licznik do sprawdzenia jak.chcesz

Opublikowano
  • Autor

Auto kupiłem 13 lat temu sprowadzone było z Austrii i nic nie modyfikowalem, a tez jakoś specjalnie nie znam się. 
jakis czas temu przestał działać wskaźnik paliwa ale pozostałe rzeczy działały dobrze, 

Od dwóch lat jeżdżę zdecydowanie mniej i zaczyna się sypać, stał 4 dni wczoraj wsiadłem i już był ten problem z odpaleniem wiec zwarcia raczej nie zrobiłem.
Przez cała zimę jest dużo wilgoci w aucie nie wiem skąd to się bierze ale zaparowany i zamarznięty cały czas 

 

wymiana licznika mnie czeka??

Opublikowano

Czy odpływy wody są drożne? Okolice akumulatora? Czy komputer nie był w wodzie albo nie stoi w wodzie?

Btw. Ładny masz licznik, u siebie w 99 AFN nie mam FISa ani oil temp. ani battery voltage ani cyfrowego zegarka - zazdro

Też miałem problem z wskaźnikiem paliwa. Dwa razy wymieniłam pływak.

Edytowane przez karol190

Opublikowano
5 godzin temu, Tomek886 napisał:

wymiana licznika mnie czeka??

Tak jak pisałem, możesz mi podesłać i Ci go sprawdzę.

Sprawdź też to co kolega powyżej pisał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co do zegarów to są fabryczne z pełnym fis-em. Były montowane w modelach z silnikiem AFN. Tez mam takie. 

Opublikowano

No to masz AVG a nie AFN

Opublikowano

Mam polifta  AFN-a w fabrycznej serii  i w dodatku ze stalową miską.  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.