Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blow off 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, moje pytanie brzmi czy opłaca się założyć blow offa. Mam 1.9 po chipie. 
 Proszę napiszcie jakie są wady a jakie zalety. Głowie chodzi mi sam dźwięk, jak możecie to polećcie jakiś spoko i w miarę tani. 

Opublikowano

Pieniądze wyrzucone w błoto. 

Opublikowano

Słyszałem to w dieslu i przypomina pohukiwanie sowy. Więc będzie raczej kupa śmiechu  i kpiny niż podziw nad pomodzonym autem.

'Jeśli już zamontować to w grubo pomodzonym a nie tylko po chipie. Daj sobie spokój bo bedzie mega wiocha. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, dekiel 13 napisał:

Słyszałem to w dieslu i przypomina pohukiwanie sowy. Więc będzie raczej kupa śmiechu  i kpiny niż podziw nad pomodzonym autem.

'Jeśli już zamontować to w grubo pomodzonym a nie tylko po chipie. Daj sobie spokój bo bedzie mega wiocha. :thumbdown:

Z tego co słyszałem ludzie montowali nawet w zwykłych 1.9 i zdawało egzamin. :/ jedni gadają tak drudzy tak :/

Opublikowano

Chłopie to tylko fuczy i zwraca uwagę. Tylko do auta z mocą i konkretnym tuningiem zewnętrznym . Jeśli Twoje auto i 'nie wygląda' i 'nie jedzie'  fest odpuść sobie montaż tego bo bedziesz obiektem kpin. Inaczej Ci tego nie wytłumaczę. :guma:

 

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, dekiel 13 napisał:

Chłopie to tylko fuczy i zwraca uwagę. Tylko do auta z mocą i konkretnym tuningiem zewnętrznym . Jeśli Twoje auto i 'nie wygląda' i 'nie jedzie'  fest odpuść sobie montaż tego bo bedziesz obiektem kpin. Inaczej Ci tego nie wytłumaczę. :guma:

 

Dlaczego uważasz ze takie coś pasuje tylko do auta zrobionego zewnętrznie?

Opublikowano

Lepiej te pieniądze zainwestować w dobry hamulec,  oponke czy jakieś pożyteczne wyposażenie.

Opublikowano
2 godziny temu, kacper195 napisał:

Dlaczego uważasz ze takie coś pasuje tylko do auta zrobionego zewnętrznie?

Zewnętrznie i mocowo napisałem. To auto ma jechać a nie mieć czipa .Kichnięcie z blow offa zwraca uwagę i prowokuje do szybszej jazdy /znacznie szybszej/. Masz 1,9 tdika zrób 250KM i 500Nm co najmniej to zakup blow offa.

Miałem to 'cudo' Greddy w Calbrze turbo 20 lat temu ale tam było ponad 300 KM to był sens to złożyć , wygląd też był. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.