Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik położęnia wałka korbowego i czujnik położenia wałka rozrządu


naznaczony81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem to Czujnik położenia wału korbowego i czujnik położenia wałka rozrządu. Na vcds pokazuje tylko to g40/g28 brak korelacji mil zapalona. Rozrząd sprawdzony łańcuch z napinaczem też. Cewki podmienione nowe świece i nowy czujnik położenia wału korbowego. Błąd cały czas ten sam. Objawy to nierówna praca silnika i telepanie cała budą. Spalanie ok,moc jest nie kopci,odpala zawsze czy zimny czy ciepły. Czy wymieniać ten czujnik od wałków rozrządu czy szukać przyczyny gdzieś indziej. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wskazuje. Ale autko było u mechanika ,jest to mechanik który zajmuje się autami z grupy vag tylko. I rozrząd był sprawdzany. Wszystko jest ok na znakach. Jedyne info jakie dostałem to że układ podciśnienia jest w stanie agonalnym Koszt odbudowy to 1200 pln i podobno według mechanika problem zniknie. Nie wiem czy to tylko po to żeby naciągnąć mnie na koszty czy faktycznie tak jest. A czy to może mieć wpływ na taką pracę silnika i moje objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają podciśnienia do synchro rozrządu? Sprawdź czujnika wałka skoro wału już wymieniłeś. Jakoś nie chce mi się wierzyć w kwoty tego speca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też nabijanie na kasę. Teraz tylko czy on faktycznie sprawdził ten rozrząd i wziął kasę za to czy tylko tak powiedział. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...