[B5 AFN] Problem z podłączeniem zmieniarki

Witam!

Jak w temacie mam zamiar kupić taką zmieniarkę: zmie.th.jpg

I tu pytanie do posiadaczy takiej zmieniarki,czy czyta ona nagrywane płyty tzw. cd-ry?

P.s. to mój pierwszy raz :naughty: tzn.pierwszy post na tym forum.

Pozdro ALL.

* nazywaj proszę wątki z sensem - Łukasz

A dlaczego ma nie czytać? Wydaje mi się że zmieniarki nie mają zabezpieczeń typu czytania tylko ori płyt. Jak nie czyta płyt to prawdopodobnie trzeba przeczyścić laser i nagrywać płyty w audio a nie w mp3, bo właśnie niektóre nie "czytają" formatu mp3, i nagrywać małą prędkością rzędu x24

pzdr

Dzięki za info.

a rw to nie czyta (ja mam taką zmieniarkę tylko philipsa i właśnie płytki mi czyta tylko w audio a rw nie chce, no i mp3 też nie) ale jak to jest nowszy model to może czytać. A takie zwykłe cd to raczej na 100% sczyta

:hi:

Zmieniarka wyjęta z A3,zmieniarka jest z 2003 roku.mam jeszcze pytanie,dziś podłączyłem ją pod radio(concert) i coś tam w środku się poruszyło(w zmieniarce) i nicTak jakby radio nie "widziało" zmieniarki.Czy w magazynku powinny być płyty aby radio "widziało"zmieniarkę?????Dodam że magazynek normalnie się wysuwa.

Sorki za takie pytania ale w dziedzinie elektroniki jestem totalnym lamusem :>[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 14:14_________________________________________________Witam

mam problem z podłączniem zmieniarki.tzn.po podłączeniu kabla radio nie widzi zmieniarki.magazynek się wysuwa słychać,że zmieniarka działa ale radio jej nie widzi.Proszę o pomoc.

Może jakieś wskazówki jak zmienić kodowanie radia?Vaga mam ale niestety dopiero się ucze go używać.Może ktoś wie,dlaczego radio nie widzi zmieniarki?Radio mam Concert I ono na bank obsługuje zmieniarkę?

Help panowie :rolleyes:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 12:49_________________________________________________Mam jeszcze jedną wątpliwość,z kabla od zmieniarki wychodz krótki przewód tak jakby od masy.nie podłaczałem go nigdzie czy to może być przyczyną,że zmieniarka nie działa?a jeżeli tak to gdzie go podłaczyć?

Wtyczka do radia wygląda tak: zmie2.th.jpg

Gdzie podłączyć ten czarny odstający kabelek?

Nie wiem czemu się nie połaczyć z zmieniarką,kabel kupiłem nowy wtyczka była już zarobiona także z wtyczką chyba jest ok.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 16:31_________________________________________________Witam!

Dzisiaj przekodowałem Vagiem radio miałem 00000,a według wskazówek z forum:http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html powinno być 00202.I niestety żadnego rezultatu,radio nadal nie widzi zmieniarki.Nie mam już żadnych pomysłów.

Może być tak,że radio ma wyłączoną obsługę zmieniarki?

Panowie pomóżcie ziomkowi :no:

No właśnie staram się zlokalizować kogoś w mojej okolicy kto ma możliwość podłączenia takiej zmieniarki.