Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podpięcie wzmaka pod symphony 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak sie zastanawiam jak by tu podpiac wzmaka pod radio symphony 2 skoro nie ma chinch , podobno zadnej przejsciowki nie ma (jesli jednak są to prosze o nakierowanie ) pytanie jak sie wpiąć ze wzmakiem pod te kostki lub czy mozna pociagnac sygnał z tylnych glosnikow ? 

Opublikowano

1.Masz sub z tyłu?

2. Co chcesz zasilić tym wzmacniaczem?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

1.Masz sub z tyłu?

2. Co chcesz zasilić tym wzmacniaczem?

Dopiero mam zamiar kupic sprzet , tylko pytam czy da sie ogarnac taka akcje i na jakim sprzecie najlepiej 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Obitaktorobi0200 napisał:

 

Edytowane przez Obitaktorobi0200

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Obitaktorobi0200 napisał:

Edytowane przez Obitaktorobi0200

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

1.Masz sub z tyłu?

2. Co chcesz zasilić tym wzmacniaczem?

Suba oryginalnego nie mam , chce wrzucic skrzynie do bagaznkka i ja zasilic i pytanie czy sygnal musi isc od kostki z radia (jesli tak to gdzie sie wpiac ) czy wystarczy z glosnika drzwi tylnych poprowadzic ? 

Opublikowano

Radio ma z tyłu wyjście liniowe w kostce mini-iso. Tam możeś pobrać sygnał. 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Radio ma z tyłu wyjście liniowe w kostce mini-iso. Tam możeś pobrać sygnał. 

A gdyby podlaczyc konwerter rca do wiazki ? 

Opublikowano

I tak musisz zakupić konwerter high-low i to taki, który generuje sygnał remote do wzbudzenia wzmacniacza. Radio co prawda ma sygnał do wzbudenia ale jest on wysyłany już przy otwarcou drzwi, więc w czasie rozruchu silnika wzmak już jest aktywny i będziesz miał "strzał" w subie. 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał:

I tak musisz zakupić konwerter high-low i to taki, który generuje sygnał remote do wzbudzenia wzmacniacza. Radio co prawda ma sygnał do wzbudenia ale jest on wysyłany już przy otwarcou drzwi, więc w czasie rozruchu silnika wzmak już jest aktywny i będziesz miał "strzał" w subie. 

Coś w tym stylu ? Widziałem ze mozna to podlaczyc kablami pod wiazke glosnikow w tylnych drzwiach i dalej chinch do wzmaka , da tak rade ? Dlubanie przy kostkach to dla mnie koszmar ?

4FE9EFF5-FA87-4C5B-A268-E11473085C54.png

Opublikowano

Tak, ten wystarczy. Musisz do niego podprowadzić stałe napięcie 12V (i zabezpieczyć własnym bezpiecznikiem 5A) oraz masę. Podpinasz go następnie pod przewody idące do  głośników i jak tylko głośniki zaczną grać, generuje on sygnał remote do wzbudzenia wzmaka. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.