Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGA] Chciałbym wymienić wydech na tuningowy


olorob2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem i nie jestem pewien moze ktos juz to robil bo nie wiem czy bedzie mi pasowal do mojej Falki tentlumnik

http://moto.allegro.pl/item600502547_sportowy_dedykowany_extratuning_audi_a4_i_inne.html

Bo na Allegro znalazlem taki wydech ale nie wiem czy jest odpowiednio dogiety i czy bedzie mi pasowal do Audi a4 B5 2.4 V6 1999 roku

PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś z allegro to dziadostwo. Jeśli chcesz już modzić w wydechu to albo kup gotowy dedykowany np. Remusa albo jedź do kogoś kto się zajmuje wydechami i odetną Ci stary od rury, dospawają jakiegoś Ultera, założą wieszaj i wtedy wyjdzie taniej.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 08:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item606818101_tlumik_sportowy_km_malon_dp90_opaska_gratis.html

Miałem dokładnie taki w Audi 2,3 Coupe i było extra- nie za głośno, nie za cicho :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo rozwazalem juz taka mozliwosc tylko wlasnie nie robilem tego nigdy i nie wiem jak sie zachowa zeby nie wisial jak jakis FLAK jak przy niektorych wiejskich tuningach.

A tak apropo to wstawilem zdjecia swej niuni na forum ----MOJA B5------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś fazę na duże, głośne tłumiki - ale człowiek czasem jest głupi. :doh1:

Wg mnie ten tłumik z allegro to obciach po całości - jest po prostu za duży i nie pasuje do A4 B5. Jedyny plus tego taki, że auto powinno być trochę zrywniejsze, poza tym to będziesz też mógł włączać ludziom alarmy na parkingach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam powyższe wypowiedzi, nie polecam Ci takiego tłumika... z tańszych opcji Ulter robi miłe tłumiczki, nie za głośne. też mają dedykowane tłumiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam powyższe wypowiedzi, nie polecam Ci takiego tłumika... z tańszych opcji Ulter robi miłe tłumiczki, nie za głośne. też mają dedykowane tłumiki...

A dla czego nie polecasz??? Pewnie nawet nie widziałeś takiego na żywo a co dopiero o użytkowaniu i dźwięku.

Producent KM ściga się z producentem Ulter i powiem tylko że ultery bardziej chałasuja a to raczej nie zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam powyższe wypowiedzi, nie polecam Ci takiego tłumika... z tańszych opcji Ulter robi miłe tłumiczki, nie za głośne. też mają dedykowane tłumiki...

A dla czego nie polecasz??? Pewnie nawet nie widziałeś takiego na żywo a co dopiero o użytkowaniu i dźwięku.

Producent KM ściga się z producentem Ulter i powiem tylko że ultery bardziej chałasuja a to raczej nie zaleta.

Hmm.. miałem już tłumika Malona (KM) i Ultera... dla mnie na plus to ULTER zdecydowanie... KM się szybko "wypalił" no i wył jak zarzynana krowa..a ULTER dawał rady... ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...