Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szpilka pokrywy silnika...


Jano8504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie , odkąd kupiłem auto A4 V6 AVF mam urwane jedne mocowanie osłony silnika z lewej strony stojąc przodem. Ukrecone jest aż w środku. Teraz pytanie czy da się to wykręcić , czy był to odlew??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też urwałem tą śrubę. Wpadłem na genialny pomysł że wykręcę ją wykrętakiem. Dziadostwo sie urwało (nie polecam Yato!). W efekcie rozwierciłem zaraz obok otwór Fi 6 nagwintowałem i wstawiłem na kleju czerwonym pręt gwintowany i na tym się osłona teraz trzyma.

Trzeba uważać z głębokością wiercenia bo wcale nie jest za gruby ten materiał w tym miejscu.

Wykrętaka nie da się rozwiercić zwykłymi wiertłami. Możesz próbować to wykręcać albo rozwiercić do końca.
Ta śruba w ASO to koszt ok. 40 paru zł. Na allegro 30 kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, miro_x napisał:

Też urwałem tą śrubę. Wpadłem na genialny pomysł że wykręcę ją wykrętakiem. Dziadostwo sie urwało (nie polecam Yato!). W efekcie rozwierciłem zaraz obok otwór Fi 6 nagwintowałem i wstawiłem na kleju czerwonym pręt gwintowany i na tym się osłona teraz trzyma.

Trzeba uważać z głębokością wiercenia bo wcale nie jest za gruby ten materiał w tym miejscu.

Wykrętaka nie da się rozwiercić zwykłymi wiertłami. Możesz próbować to wykręcać albo rozwiercić do końca.
Ta śruba w ASO to koszt ok. 40 paru zł. Na allegro 30 kilka.

Dzięki za poradę, nagwintuje i wkleje pręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...