Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cena napraw


Tomeekk93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam takie pytanko, kolega ma warsztat samochodowy, po znajomosci powiedział, że może mi zrobić tak następujące rzeczy.
wymienic rozrząd, wymienić uszczelkę pod głowicą, wymienić olej silnika, wymienić wszystkie filtry, wszystkie płyny, naprawić zamki w drzwiach, wymiana oleju w skrzyni i naprawa tej że skrzyni, ponieważ jest tam wyciek, wymiana przegubów i pare tam takich kosmetycznych rzeczy jakiś drobiazgów,  dodam że kompletny rozrząd, olej do silnika, płyny i filtry zakupiłem sam, a za resztę plus za robociznę powiedział mi 4300 zł, czy jest to w miare dobra cena? Auto to Audi a4 b8 2.0 TDI pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomeekk93 napisał:

wymienić uszczelkę pod głowicą,

Pod głowicą czy pokrywą zaworów? To znacząca różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , uszczelka pod pokrywą znacznie mniej pracy. Uszczelka pod głowicą -koszty od 1tys do nawet 3-4tys przy bardziej zaawansowanych silnikach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on twierdzi że do wymiany jest uszczelka pod głowicą i krzyczy z tymi innymi rzeczami za to wszystko 4300, to jak pod głowicą to by była dobra cena nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie tak stwierdził? Masz jakies konkretne objawy czy wierzysz na slowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci przed robota dokładnie rozpisać te 4300 zł inaczej możesz stracić Kolegę co robi po znajomości.

Zawsze mówię aby koniec roboty był równie przyjemny dla obydwu stron tak obiecujący jak początek.

Mechanik powinien uściślić dokładnie pozycje po pozycji a to co może jeszcze nastąpić zwiększyć koszty po dokładnej inspekcji ze znakiem zapytania inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdził tak na podstawie takiej, że jakiś czas temu zaczął mi się zbierać czarny płyn w chłodnicy i pod kurkiem oleju nagar, wymienił mi o ile dobrze pamietam chlodniczke spalin, ale to nie pomogło, dalej się zbiera  i stwierdził ze to będzie na pewno uszczelka pod głowicą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...