Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne dudnienie z prawej strony


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

Od jakiegoś czasu borykam się z dziwnym dudnieniem jakby to tak nazwać z prawej strony z przodu. Pierw myślałem że koła dlatego kupiłem 17, bo 16 trochę takie za małe były. Problem dalej był więc stwierdziłem że wina hamulców bo z prawej właśnie lekko mi trzymał. Przyszedł czas że mocno złapało, wymieniłem komplet tarcz + klocków ate + zacisk. Podnieśliśmy samochód okazało się że mam do wymiany banany + górne wahacze. Wymieniłem górne wahacze + tuleje w bananach bo mechanik stwierdził że wahacze są w bardzo dobrym stanie i wystarczy tuleje wymienić. Dudnienie jest do dziś. Dodam że mam 1-2 mm luzu w klockach czyżby to była wina ? Ruszając do przodu słychać stukniecie przy hamowaniu i jak cofam też ale to znów z lewej strony słychać... Nie mam już pomysłów. To dudnienie jest jakby opona miała bombla na górze i podczas jazdy po prostu byłoby takie dudnienie. Dodam też że zmieniłem koła na letnie także to nie jest wina tego. 140-153 km mam lekkie drżenie budy widać na telefonie jak mam nawigacje.. macie jakieś pomysły ? Mi już ręce opadają. Może łożysko lub przegub ?Zbieżność wszystko ustawione. 

Ps. W środę jadę z tymi hamulcami bo dziwny mam pisk, taki gruby pisk dosłownie przy delikatnym hamowaniu, może to wina tego luzu po prostu. Raz też wycie miałem z prawej strony jakby zacisk tarcze złapał bez klocka.. 

Dajcie znać czemu jeszcze mógłbym się przyjrzeć bo wydaje mi się że samochód się trochę dziwnie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...