Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mój BKN AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu się zebrałem... i zrobiłem fotki. Świąteczny wosk ;)

Zatem dzielę się moją A4 :kox:

Wieczorem :)

aV1EYRd0.jpg

W dzień :cool1:

Pq1DYga9.jpg

Z boku :gwizdanie:

gxUXH8r.jpg

Z tyłu :naughty:

aV1E_Nr0.jpg

Obecnie czeka mnie wycieczka na przegląd i koniecznie muszę sprawdzić soft. Jak już się z tym uporam to powiem że auto jest idealne ;)

Opublikowano

Graty zakupu :decayed:

ale moze tak byś wkleił wiecej fotek ? i przede wszystkim wnętrze :evil:

Opublikowano

Soft to musisz zrobic obowiazkowo... :evil:

Ladne auto z najlepszym silnikiem w tej budzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Graty zakupu :decayed:

ale moze tak byś wkleił wiecej fotek ? i przedewszystkim wnętrze :evil:

Jadę na działkę na święta to w lesie postrzelam foty ;) ... a środka nie posprzątałem :polew: też dokleję ;)

Soft to musisz zrobic obowiazkowo... :evil:

Ladne auto z najlepszym silnikiem w tej budzie :gwizdanie:

Soft mam odziedziczony po poprzednim właścicielu ;) ~260KM, ale nie byłem na hamowni więc nie wiem. [tak mówią podania ludowe :naughty:]

Miałem małą przygodę z turbo i teraz siedzi już nowe.. czas na korektę softu i dowiem się co mam w końcu ;)

Opublikowano

a co CI się stało z turbo ? Jaki masz przebieg jesli to nie tajemnica :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a co CI się stało z turbo ? Jaki masz przebieg jesli to nie tajemnica :gwizdanie:

60k równo sprawdzone.

Przelali olej w ASO miałem fontannę z silnika ;( Reklamacje były, a auto stało :/

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51470.0.html;highlight=przelany+olej

Potem podczas "testu psa" uratowałem psu życie i straciłem grill.

Po odebraniu auta z serwisu cieszyłem się 3 dni.. straciłem szybę tył.. przednią pasażera porysowali, no i połamali lusterko. O lakierze na dachu i drzwiach nie będę mówił...

Teraz jest już mam nadzieje po przejściach ;)

Opublikowano

60 K km :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

60 K km :shocked: :shocked: :shocked:

Ja ją przejąłem jak miała lekko ponad 30k km na blacie. Byłoby więcej ale swoje w serwisach postała :(

Opublikowano

Potem podczas "testu psa" uratowałem psu życie i straciłem grill.

Po odebraniu auta z serwisu cieszyłem się 3 dni.. straciłem szybę tył.. przednią pasażera porysowali, no i połamali lusterko. O lakierze na dachu i drzwiach nie będę mówił...

współczucia :confused4:

miałeś AC?

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście tak :good:

Opublikowano

Gratuluję zakupu :) ..

PS.

Co do oleju to u mnie idealnie jest 7.5 na wymianę .. dlatego kupujesz 2x5l Motula i za kolejne 15kkm dokujesz już jedna bańkę i jest ok.

I chyba wybili Ci już tutaj wszyscy z głowy wymianę oleju LL - znaczy wymiana co najwyżej co 15kkm :)

Nominalnie pojemność układu smarowania 8.2l dla naszego silnika

Opublikowano
  • Autor

Gratuluję zakupu :) ..

PS.

Co do oleju to u mnie idealnie jest 7.5 na wymianę .. dlatego kupujesz 2x5l Motula i za kolejne 15kkm dokujesz już jedna bańkę i jest ok.

I chyba wybili Ci już tutaj wszyscy z głowy wymianę oleju LL - znaczy wymiana co najwyżej co 15kkm :)

Nominalnie pojemność układu smarowania 8.2l dla naszego silnika

Właśnie zmianę z MOBIL na MOTUL robię.

O LL nawet nie myślałem :) Robię co 10-15k..

A z innej beczki to oczko do jazdy dziennej się mi dziś przepaliło.. coś sezon na wymiany mam :rolleyes:

Opublikowano

Gratuluje autka. :good:

Naprawde warto tego motula lac do tych naszych bknow? Mi castrola zalali a teraz mam niedlugo wymiane i nie wiem co kupic...

Opublikowano

Furka koX, witam w kręgu szczęśliwych posiadaczy QUATTRO na 3 litrach :hi:

Uważam, że warto zalać Motula, sam to na następnym przeglądzie zrobię :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna A4 pogratulować :) Pytanie co to za ASO???

Opublikowano
  • Autor

Ładna A4 pogratulować :) Pytanie co to za ASO???

ASO WOLICA

Tu pojawiają się dwie strony tego serwisu:

1. Obsługa techniczna... masakra. Olej, źle złożone auto itd.... Nawet VAG się nie potrafią posłużyć.. jak wół były błędy czujnika ciśnienia paliwa [filtr do wymiany] i nikt na to nie zwrócił uwagi... Powiedzieli że skasowali błędy xD

2. Blacharka.. Po spotkaniu z kamieniem miałem u nich cały pas przedni robiony, potem po włamaniu lakier tył+dach... i powiem że rewelacyjnie dobrany kolor i porządnie wykończone auto... To potwierdza opinię o dobrej lakierni itd

Jest tam jeszcze kilka przyjaznych i pomocnych ludzi w obsłudze i tu też mogą mieć +... ale reszta, czyli profesjonalizm, terminy itd. to masakra.

:hi:

Opublikowano

To zapraszam do WLKP tutaj jakość dają gratis, a i pewnie będzie taniej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.