Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z turbo G30 770

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam jeden problem i może ktoś jest znawcą tutaj i może mi pomoże. Auto a4 bfb stroker Turbo garrett g 30 770. Problem polega na tym że jak zgaszę silnik po 30 sekundach zaczyna grzać wodę która wychodzi z turbo i wpada z powrotem do systemu chłodniczego i słychać bąbelki powietrza czyli woda zaczyna się gotować. Jakby ktoś mógł poradzić coś to będę wdzięczny.

Opublikowano

Jak turbo gorące to normalne że się płyn w turbo gotuje.

Niektórzy znawcy zalecają powrót płynu z turbo dać prosto do zbiorniczka wyrównawczego żeby silnika nie zapowietrzać.

Opublikowano

Sprawe już rozwiązali w fabryce audi dając w wersjach s3 pompkę elektryczną która pracuje po zgaszeniu silnika.

Opublikowano

I w audi TT też

Screenshot_20210505-154420_Adobe Acrobat.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kakamber1 napisał:

Jak turbo gorące to normalne że się płyn w turbo gotuje.

Niektórzy znawcy zalecają powrót płynu z turbo dać prosto do zbiorniczka wyrównawczego żeby silnika nie zapowietrzać.

Tak rozumiem to ale miałem Turbo garrett g 25-550 przed tym Turbo co założyłem teraz i nie miałem tego problemu tego nie mogę zrozumieć a teraz zmieniłem na 770 jak gaszę silnik tylko jak gaszę silnik to po 15 sekundach przechodząca woda przez Turbo zaczynają grzać i słyszysz bąbelki powietrza w systemie chłodzenia muszę to jakoś rozwiązać inne a4 z dużymi Turbo nie mają takich problemów coś jest nie tak. O tej pompie dodatkowej to wiem ale ona jest sterowana przez mózg samochodu do mojego nie mogę takich pakować na razie. Ale bardzo dziękuję za zainteresowanie i za odpowiedź.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.