Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 avf odpala i gaśnie


Marcin_1441

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Mam problem z moim avf mianowicie 3 miesiące temu moja żona jeździła audi i nagle przestało jeździć tzn odpalało i gaśnie przyjechał mechanik z laweta ale postukał w kostkę z dwoma wężykami obok prawej lampy powiedział żeby kupić tą kostkę i będzie ok. Tak też się stało do dzisiaj kostka nowa i znowu to samo auto pod kościołem umarło.postukanie ta kostka pomogło auto odpaliło co teraz zrobić ? Ustaliłem że jej nr oryginału to 1K0 906 283 A dostanę ja w serwisie ? Dlaczego znowu padła ? Czy ma to coś wspólnego z chiptiningiem ? Sprawa jest o tyle skomplikowana że sterownik niema kodów  błędów nie wyskakuje chec engine. Czy to po prostu zbieg okoliczności że ta kostka lub zawór np z febi umiera co 3 miesiące ? Czy oprócz wymiany tego zaworu warto wgrać oryginalną mapę pojeździć i szukać przyczyny ? Powoli zaczyna mnie to wkurzać wiernie służy mi od 10lat i takie jajca 360tys nalotu na liczniku.... ProsE o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz błędy w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba podłączyć auto pod komputer, odczytać błędy ze sterowników i dopiero wtedy zacząć działać. Obecnie możesz wymienić pół auta, a efektów nie będzie żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...