Skocz do zawartości
IGNOROWANY

16486 - Miernik masy powietrza (670) błąd


Michał1337

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj podłączyłem auto pod vcds'a i wyskoczył mi błąd podany w tytule z dodatkiem - sygnał za słaby. Coś tam się rozglądałem i jest to kwestia przepływomierza, ale wyciągałem filtr powietrza i sprawdzałem go i nie wygląda na uszkodzony. Jak myślicie sprawdzać po kablach czy dochodzi dobre napięcie do wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał1337 napisał:

Coś tam się rozglądałem i jest to kwestia przepływomierza, ale wyciągałem filtr powietrza i sprawdzałem go i nie wygląda na uszkodzony

jakaś nieznaną mi metoda sprawdzania masz

Wystarczyło sobie od kogoś podmienić, dość popularny przepływomierz więc raczej nie było by z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pieterb napisał:

jakaś nieznaną mi metoda sprawdzania masz

Wystarczyło sobie od kogoś podmienić, dość popularny przepływomierz więc raczej nie było by z tym problemu.

no wiesz na ulicy po kolei nie będę zaczepiał ludzi aby spróbować podmienić przepływke.

wysunięta teoria ze sprawdzaniem napięcia wynika z tego, że błąd wyskoczył z dnia na dzień po tym jak odpinałem wtyczki od przepływomierza jak czyściłem kolektor ssący.

Edytowane przez Michał1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał1337 napisał:

no wiesz na ulicy po kolei nie będę zaczepiał ludzi aby spróbować podmienić przepływke.

no jasne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... Ja bym Ci nawet dal taka przeplywke za darmo ale wstydzisz sie podac miejscowosc i wpisane masz tylko Polska. Pewnie Sieradz ?.

Jak okolice Wroclawia to daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 17:42, nadybek napisał(a):

No widzisz... Ja bym Ci nawet dal taka przeplywke za darmo ale wstydzisz sie podac miejscowosc i wpisane masz tylko Polska. Pewnie Sieradz ?.

Jak okolice Wroclawia to daj znac.

To daj mi do sprawdzenia chociaż przejechać się bo moja najwyższą wartość podaje 70mg/s przy do doładowaniu ciśnieniu w kolektorze 200kpa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...