Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przplywka padaczka

Turbina do czyszczenia-duze chwilowe przladowanie

Opublikowano
  • Autor

hmm to ze przeplywka pada to tak myslalem, calkowicie sie kwalifikuje do wymiany??

a co do turbiny to niedawno byla czyszczona a i przeganiam ja czesto...

i jeszcze pytanko dlaczego w statycznych grupa 013 nie pokazuje nic na 4 cylindrze? bo chyba chodzi o cylindry?

no i jakby jeszcze ktos mogl rzucic oko na moje wszystkie logi, co z ta turbina?? byla czyszczona i znowu do czyszczenia? no i jak inne logi?, i pojawia mi sie blad czujnika G71.

pozdr i z gory dzieki :hi:

Opublikowano

Nic nie rob z przeplywomierzem poki nie uzdatnisz turbawy do normalnej wspolpracy.

Fura jest po tuningu... w mojej ocenie - auto musi niezle dymic.

Brakuje logow "Basic Settings".

Opublikowano

jakis marny ten tuning...dawki wieksze a turbina prawie seryjnie dmucha :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czyli co powinienem teraz zrobic? :wallbash:

na poczatku jak kupilem autko, moj mechanik zrobil chipa z tego co slyszalem to wporzadku robi, ale chyba okazuje sie ze nie...

to co z ta turbina? znowu do czyszczenia...? czy jest inna przyczyna tego?

czy moze odrazu do jakiegos tunera? zeby poprawil program? czy ecusoft w bielsku sa wporzadku?

a co do dymienia, hmm wlasciwie wogole nie dymi.

Opublikowano

Czyli co powinienem teraz zrobic? :wallbash:

na poczatku jak kupilem autko, moj mechanik zrobil chipa z tego co slyszalem to wporzadku robi, ale chyba okazuje sie ze nie...

to co z ta turbina? znowu do czyszczenia...? czy jest inna przyczyna tego?

czy moze odrazu do jakiegos tunera? zeby poprawil program? czy ecusoft w bielsku sa wporzadku?

a co do dymienia, hmm wlasciwie wogole nie dymi.

wpadnij na spota lukniemy na tego AFN-a po tjuningu :naughty::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

a wiec turbina bedzie wyczyszczona na poczatku przyszłego tygodnia, i tak sie zastanawialem dlaczego tak szybko sie zapiekly mimo przeganiania...

Niektorzy pisali ze duze dawki paliwa z tego chiptuningu....niewiadomo jakiego, a ze turbina nie podkrecona prawie... wiec czy przez te zwiekszone dawki moze zapiekac kierownice??

bo jak tak to bede musial zrobic program od nowa u jakiegos dobrego tunera... bo chce aby wszystko bylo idealnie.. czy czekac az bedzie turbina i wtedy zrobic logi i wtedy zobaczycie co i jak?

pozdrawiam i dziekuje za kazda pomoc[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 20:17_________________________________________________koledzy teraz mnie naszlo takie pytanko... czy to napewno winne zapieczone kierownice??? czy taki efekt moze dac cos innego, np, jakis wezyk podcisnienia..??? bo niechaialbym na marne wywalic kasy za czyszcze nie turbiny...., no a jelsi to turbina to ponawiam pytanie czy wina tak szybkiego zapieczenia sie lopatek moze byc zle zrobiony program?

pozdrawiam

Opublikowano

wywal kata :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kat to chyba tak dodatkowo... bo to chyba nie wina kata ze sie przycinaja :wink4:

a co do kata to nawet nie wiedzialem ze jeszcze jest:)

Opublikowano

rozruszaj sztange wywal kata a zapomnisz o problemie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wywale jesli to ma pomoc, po czyszczeniu turbiny...

a co z programem??? czy jest dobry.... czy dawki paliwa nie sa zle?? czy turbina za malo nie pompuje??

i jeszcze jedo pytanie, gdzie na logach widac ze kat zapchany??

Opublikowano

osobiscie zrobilbym korekcje w sofcie ... :wink4:

pojezdzij troszke z pedalem w podlodze ... to sie moze rozruszaja kierownice ...

Opublikowano
  • Autor

korekcje w sofcie..

czyli bede musial calkiem nowy soft zrobic u jakiegos tunera, bo watpie by poprawiali program po kims, za mniejsza kase niz nowy??

Opublikowano

korekcje w sofcie..

czyli bede musial calkiem nowy soft zrobic u jakiegos tunera, bo watpie by poprawiali program po kims, za mniejsza kase niz nowy??

napewno bedze latwiej tjunerowi .... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze moge prosic o odpowiedz, czy turbina sie mogla zapiec tak szybko, przez zly program?? ze np dawki paliwa za duze wiec wiecej sadzy itd..??

po zrobieniu turbiny i wywaleniu kata w przyszlym tygodniu wstawie nowe logi

pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.