Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Sprzęgło do wymiany - czy można od TT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów :wink4:

Od wczoraj jestem posiadaczem pierwszego w życiu Audi :wink4: Wybór padł na 1.8T Quattro AVJ z lutego 2002 roku (od REX'a) . Autko jest w porządku, jedynie już trzeba wymienić w nim całość sprzęgła (ślizga się dość poważnie). I tutaj powstaje pytanie: auto ma podniesioną moc z bazowych 150 do 190 KM. Czy w takim wypadku warto ładować domyślne sprzęgło do tego modelu, czy może lepiej zainwestować w mechanizm z TT 225KM lub A4 1.8T BEX? Czy takie sprzęgiełko w ogóle by pasowało do autka?

Z pozdrowieniami świątecznymi :hi:

mihu

Opublikowano

przy silniku AVJ tarcza sprzęgła ma 228mm średnicy zaś wielowypust na wałku sprzęgłowym 23 zęby

zaś w TT przy wielowypuście z 23 zębami tarcza ma średnicę 240mm, są też o średnicy 228mm ale wtedy mają 28 zębów na wielowypuście

Opublikowano

Witam kolegów :wink4:

Od wczoraj jestem posiadaczem pierwszego w życiu Audi :wink4: Wybór padł na 1.8T Quattro AVJ z lutego 2002 roku (od REX'a) . Autko jest w porządku, jedynie już trzeba wymienić w nim całość sprzęgła (ślizga się dość poważnie). I tutaj powstaje pytanie: auto ma podniesioną moc z bazowych 150 do 190 KM. Czy w takim wypadku warto ładować domyślne sprzęgło do tego modelu, czy może lepiej zainwestować w mechanizm z TT 225KM lub A4 1.8T BEX? Czy takie sprzęgiełko w ogóle by pasowało do autka?

Z pozdrowieniami świątecznymi :hi:

mihu

dobre autko kupiłeś :good:

ja wsadziłbym wzmocnione sprzęgło od radzikowskiego

dryndnij do mnie 602 636 918 to powiem ci co i jak

Opublikowano
  • Autor

Dzięki serdeczne za pomoc. Nowe sprzęgiełko będzie montowane niebawem :hi:

Opublikowano

Dzięki serdeczne za pomoc. Nowe sprzęgiełko będzie montowane niebawem :hi:

wpadnij kiedyś na spota :good: Dobrze wiedzieć, że Rexowe audi zostało w rodzinie. Chłopak jest w klubie od samego początku :good:

Opublikowano
  • Autor

Z miłą chęcią poznam Audimaniaków, przy okazji dowiem się co nieco. Wtorki przy Promenadzie, zgadza się? :good:

P.S. Chętnie sprzedałbym oponki 17", ale niestety nie mam możliwości dodania ogłoszenia ;( Gumy są prawie nowe (raptem 2 miesiące jazdy) a teraz nie mam ich na co założyć :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.