Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy kupię takie lusterko ?


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów:) otóz mam taki problem- wczoraj jadąc sobie spokojnie na zakupy dośc wąska drogą jakiś pajac z naprzeciwka nie usunał sie wogóle a ja zjechałem ale i tak zachaczył lusterko no i musze kupić nowe:( cały mechanizm działa(podgrzewanie,składanie i regulacja)ale i tak musze kupić kompletne lusterko,teraz mam takie pytanko-czy jak kupie lusterko jako zamiennik to bedzie one składane?bo wiem ze składane lusterka to był dodatek do b5 to raczej mi sie wydaje że takie musiałbym tylko w ASO tak? koledzy pomóżcie bo niemam pojęcia.Wkurze sie lekko jak kupie jakiś zamiennik i niebedzie mi sie składać ehhe.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są na rynku części zamiennych dostępne lusterka z opcją składania, nie musisz odwiedzać ASO

musisz tylko dokonując zakupu w sklepie o takie poprosić, niestety cena jest sporo wyższa jak za normalne nie składane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że POLCAR ma na pewno w ofercie

koszt coś koło 550zł

ale to po świętach mogę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde troszke dużo hehe na allegro znalazłem takie tylko że uzywane-

http://moto.allegro.pl/item582841524_lusterko_audi_a4_a_4_zamykane_skladane_stary_model.html

tylko ciekawe czy działa w 100% heh

(byłbym bardzo wdzięczny jak bys sprawdził i podał cene dokładną:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym kupił samą taką obudowę-

http://moto.allegro.pl/item602883483_audi_a4_a3_a6_c4_obudowa_nakladka_na_lusterko_l_p.html

to dopasowałbym ładnie lusterko żeby sie składało czy jednak musze kupić kompletne??z góry dzieki za odpowiedź:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama obudowa powinna pasować bez problemu

w końcu każde lusterko jest składane, jedne ręcznie inne elektrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...