Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGA] Moja srebrna strzala 2.4 30V B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tu fotki z troche innego konta

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73663120dda9a7fa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93fc14eb080e0b4b.html

Jak tylko zamatuje reszte zaraz zapodam fotki.

A czeka mnie troche pracy bo i progi fotele i oczywiscie zmiana podsufitki i wszystkich boczkow od S4 wtedy to dopiero bedzie efekt.Jedna zecza ktora bedzie sie tylko roznic od orginalnej eski to tylko silnik i ni po za tym......... :good:

Opublikowano

niezła, troche pewnie pali

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wlasnie obnizylem moja Niunie.Zostalo jeszcze tylko zalozyc listwy na drzwi i koniec jak na razie mej pracy.

I pozostalo mi poszukac odpowiednich kol najlepiej od S6 lub S8 od 18 do 19 cali.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21ed6aed233fd927.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f41ac1bdc3daa48e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a07b72b9ca6d1214.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b7a51fd8482d666.html

A powiem ze jeszcze moge opuscic tyl jak i przod o 5cm.

A to efekt mej pracy..[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 17:30_________________________________________________Dzis wlasnie zrobilem maly przeglad zawieszenia TA--Techniks po przejechaniu ponad 4tys.mil to w km.okolo(6.480) po powrocie z Polski z wakacjii.I po polskich bardzo dziurawych drogach wszystko jest Ok.I stwierdzam ze zachowuja sie bardzo dobrz nie za twarde nie za miekkie idealne i ze spora regulacja 15 cm.

I zalozylem dystanse 20mm.na tyl,i juz po niedzieli powinny przyjsc 15mm. na przod i tyl wyglada bardzo ladnie zobaczymy jak bedzie z przodem wtedy to rozejrze sie za felgami tak myslalem ze nim.to 18 a max to 19 cali.Jedne znalazlem ale ET bylo 30 i zrezygnowalem bo nie byly kompletne brak bylo capsli,ale to juz sie poszuka odpowiednie.A chce fele od RS4.

widok z tylu auta

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ebd813ac131383e.html

z przodu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed4fa824b3dc1481.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a7001849e6cbafc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fec675e7ffeefd5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d780fef501ccd5c4.html

Tylne zawieszenie i super Hamulce umnie MIKODY zdaly egzamin

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65c0c80bdf86e554.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de7e44a9d5b41dce.html

A tu przednie zawieszenie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c57cdd89cf50441.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6d7168e92611709.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75f5f39eaff01591.html

Opublikowano

Furka :kox: Tylko ta gleba mi się nie podoba. Za blisko ziemi :wink4:

Tylko taka prośba, jak wrzucasz zdjęcia to tak żeby były miniatury, które po kliknięciu otwierają się w pełnym rozmiarze.

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy wstawiaja linki i jest dobrze,przeciez po kliknieciu w link otwiera ci sie normalnie zdjecie.

Wydaje mi sie ze to lenistwo z twej strony lub slabosc kompa ktora ci nie pozwala na otwarcie wiecej niz jednego okna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.