Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zawieszenie MTS Technik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam opinii użytkowników kompletnego zawieszenia MTS Technik. Przeszukałem forum, znalazłem info tylko o amortyzatorach lub samych sprężynach. Na forum golfiarzy jest cała epopeja w tym temacie... co na to użytkownicy A4? Cena zachęcająca - 789 plus przesyłka, 2 lata gwarancji... Mam fabryczne "sportowe" zawieszenie, ma to jakiś wpływ na dobór akcesoryjnego zawiasu?

Opublikowano

Ja założyłem gwint od MTS technik i jest nadwyraz dobrze. Nie jest max twarde, dobrze tłumi ogólnie OK

Opublikowano
  • Autor

Kwiatko regulacja wysokości budy jest łatwa? Ogólnie czy gwint jest lepszym rozwiązaniem od obniżonego zawiasu? Jakie są za i przeciw?

Opublikowano

kwiatko a masz jakieś fotki jak Ci się autko prezentuje na MTS?? polecasz??

Opublikowano

kwiatko a masz jakieś fotki jak Ci się autko prezentuje na MTS?? polecasz??

Wlasnie zapodaj jakies foto

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja dzis zalozylem jutro zobacze jak sie jezdzi na mts

Opublikowano

ja dzis zalozylem jutro zobacze jak sie jezdzi na mts

No i jak? :cool1:

Masz gwinta czy normalne -40/-40 ? :naughty:

Kupywałeś do tego jakieś specjalne odboje(jak tak to jakie, gdzie za ile)?

Opublikowano

jakie spostrzeżenia o tej firmie?

jak sie pomyka na tym?

Opublikowano

ja zalorzylem i jezdzi sie super

Opublikowano

ja zalorzylem i jezdzi sie super

możesz sie troche bardziej rozwinąć :decayed:

Opublikowano

ja zalozylem MTS amory i sprezyny.jezdzi sie super.duuza roznica miedzy orginalnymi amorami i sprezynami.jest troche twardziej ale nie do przesady.tylko jeden minus bo d*pa usiadla mi nizej niz przod.

Opublikowano

tylko jeden minus bo pupa usiadla mi nizej niz przod.

podobno nawet w zwyklym zawieszeniu (nie gwint) jest trzystopniowa regulacja jezeli chodzi o tyl. talerze w amorach na których osadzasz springi możan zamontować na 3 wysokościach. Gdzieś to wyczytalem tu na forum...

Opublikowano

ja nawet zapytalem sprzedawcy o to i powiedzial ze tylne maja regulacje.w nast weekend bede sie za to bral takze mysle ze bedzie dobrze :good:

Opublikowano

ja nawet zapytalem sprzedawcy o to i powiedzial ze tylne maja regulacje.w nast weekend bede sie za to bral takze mysle ze bedzie dobrze :good:

tył trzeba podnieść na samą górę wtedy się wyrówna z przodem sam taki zestawik posiadam :good:

Opublikowano

ok :) tylko ze tyl stoi lepiej :confused4: teraz juz wiem ze potrzebowalbym do mojej sprezyny -50 mm no ale trudno.pozdro

Opublikowano

ja tyl podnioslem na mex ale i tak tyl stoi nizej.mam nadzieje ze sie ulorzy i sie wyrowna bo zrobilem dopiero 200km

  • 3 lata później...
Opublikowano

Koledzy, zakładaliscie same sprezyny czy razem z amorkami? Napiszcie cos na ten temat...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.