Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja


Gapinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników dzielących się wiedzą i użytkowników tych Aut z charakterem . Mam kolejny problem  tym razem z Klimatyzacją Audi A4B8 ..najechane ma 220 tys i tu nagle przestała chłodzić 2 godz. Przed wyjazdem na urlop i to w sobotę...Zero pomocy . Przeskanowałem VCDS i błąd powracający . 

IMG_20210619_192341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód do idący do sprzęgła sprężarki mógł się przetrzeć lub złamać. Musisz sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawsze mi pomagasz jak mam problem . Ten przewód osadzony jest sztywno i wyprowadzony brązowa sztywno osadzona na sprężarce wtyczką sprawdzałem bezpieczniki są ok. Sprawdzałem też czy środkowa część koła się obraca i obraca się po mimo że koło pasowe jest zablokowane przez pasek wielorowkowy czyli sprężarka nie jest zatarta, sama sprężarka ma sterowanie tzw dwukanałowe czyli załączanie sprzęgła elektromagnetycznego w kole pasowym i przez czujnik ciśnienia tyle mi powiedział fachman od klimy usłyszałem tyle ciekawych chistori że trzeba szykować gruby portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując czas pracy klimy przed awarią to był to czas wytężonej pracy początek upałów i nie było szału jeśli chodzi o chłodzenie już coś musiało się dziać bo czułem dziwny zapach przegrzanego plastiku szukałem przekaźnika może coś takiego jest ale nie wiem gdzie może coś się upalilo a może sprzęgło alektro się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jestem skazany na fachmana od klimy ale wiesz jak to z nimi bywa nie ufam mechanikom , bo generują niepotrzebne koszty .I naciągają napisze po wizycie na co mnie naciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...