Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie łapy i poduszek silnika.


konard1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie wymieniłem poduszki silnika 2 przednie na nowe LEMFORDERA i po odpaleniu wystepują bardzo duże drgania na karoserii. Ma ktoś skuteczny sposób by ustawic dobrze łape silnika i poduszki? Te łapy silnika sa przesuwne i z tego co wiem mogłem zakrecic je w złej pozycji. Można gdzies znaleźć idealne ułozenie łap przy przykręcaniu do karoserii? Będę wdzięczny za pomoc:) A i czy te drgania moga powodować te tylne poduszki od skrzyni biegów innej firmy ? bo 2 przednie sa nowe oryginalne LEMFORDERA a tylne sa starsze innej fimy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki lemfordera to nie oryginały! Stare i wylane ori poduchy lepiej tłumą drgania. Były dziesiątki tematów o poduszkach i zaden zamiennik sie nie sprawdza. Ori poduszki są firmy AVON i są to poduchy olejowo gumowe. 

Muszę cię zasmucić bo wywaliłeś niepotrzebnie kasę na te zamienniki. Kiedys rozebrałem taką ori poduszkę i tak wyglada w środku: https://youtu.be/f1BZW30ODE4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hezen napisał:

Poduszki lemfordera to nie oryginały! Stare i wylane ori poduchy lepiej tłumą drgania. Były dziesiątki tematów o poduszkach i zaden zamiennik sie nie sprawdza. Ori poduszki są firmy AVON i są to poduchy olejowo gumowe. 

No ale na wielu forach pisali ze lemforder jest bardzo dobry i tym sie pokierowałem. jednakze mozliwe ze łapa jest zle przykrecona zbyt daleko i sztywno i leci na bude drganie. ale to tylko na luzie wystepuje. w czasue jazdy na obrotach powyzej 1.500 jest dobrze i nie szarpie silnikiem oraz jest stabilny. czyli trzeba zwracac lemfordera? czy da sie jakos je uratowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu. Jestem po wymianie poduszek silnika na oryginały i zauważyłem że między łapą a poduszką powinna być podkładka.

U mnie ich nie było. 

Czy w AFN ich nie ma. Proszę o wypowiedź osoby które wymieniały poduszki.

Wg ETKI powinny byćpoduszki AFN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...