Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie szukać kodu koloru podsufitki??


AMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Panowie mam pytanko. Mianowicie poszukuje kodu koloru podsufitki dla A4 B6 Avant (dla mnie to szara, ale jak zobaczyłem ile jest odcieni szarych materiałów na podsufitki na necie to zdębiałem). Oczywiście wymieniam ją z wiadomego powodu (odkleiła się po całości).  Podsufitkę mam już zdemontowaną i na drugiej stronie znalazłem 2 takie o nalepki,  ale za cholerę nie umiem ich odczytać. Wrzucam wam zdjęcie może ktoś wie jak to rozszyfrować. Proszę o pomoc.

nak 2 (1).jpg

nak 2 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiału nowego nigdy nie dopasujesz do tego co masz w aucie. Musisz szukać tego co przypasuje najbliżej lub okleić też słupki, żeby było w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę. W końcu upłynęło troszku już lat od kiedy była ona montowana ale chciałem chociaż  kupić podobny . A jak na razie zdjąłem starą wyczyściłem z gąbki, wyprałem (wygląda to nawet nieźle). I na dniach przyklejanko. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w razie czego kupię nowy materiał i powtórka klejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty. Nowy materiał, 2 puszki kleju w spreyu i podsufitka jak ta lala. Aaaaa i  jeszcze godzinka klejenia i prawie trzy montowania wszystkiego na miejsce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wiesz co generalnie najpierw użyłem cosik takiego:

ALLEGRO.PL

Ale raz że strasznie śmierdzi po klejeniu to dwa zasycha w mig i i najlepiej nakładc go pistoletem bo wałkiem czy pędzlem strasznie się ciągnie.

 

Osobiście polecam coś takiego:

ALLEGRO.PL

 

bo raz że fajnie się nakłada, w miarę szybko zasycha i nie śmierdzi tak jak ten wyżej. Jednego i drugiego musisz kupić co najmniej 2 puszki w zależności na który się zdecydujesz a jak zamierzasz grubiej nałożyć kleju  (bo i tak psikasz na materiał i na podsufitke) to tego w sprey'u weź 3 puszki to na bank ci styknie.  A i taka mała sugestia nie próbuj podklejać materiału do starej gąbki bo to chu...daje. Odłazi szybciej niż można się spodziewać. Niestety ale trzeba całą podsufitkę wytargać na zewnątrz(chłopaki na forum świetnie opisali jak to zrobić). Starą gąbkę usuń mechanicznie np. rękawiczka albo jakaś szpachelką a resztę możesz delikatnie umyć karcherem( ja tak zrobiłem i elegancko ją domyłem i nie popękała choć tego się obawiałem).

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ,co do materiału będzie nowy,starego nawet nie myślałem ratować,po za tym chyba czarny kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zapodałem szary, bo taki był wcześniej i powiem ci że mimo tego że boczki i słupki są w oryginalnym kolorze to wielkiej różnicy nie ma. No a czarny to wyglądać będzie mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...