Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

no tez bedzie taki w b7 .. a moze juz w b8 .. .. ktore bardziej mi sie widza .. .. albo moze a6 c5 .. tam juz jest masakrancja ..

no .. pozatym zapraszam do siebie na grilllika ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Oleśnicy z jakieś 10 minut :naughty: bo mieszkam na krańcu miasta

no ja mam z 15-20 minut, no ale więcej nikogo tu nie ma.. jakby były jakieś ulotki do rozdania to napewno wiare by się zwerbowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do mnie popodmieniamy sie kółeczkami .. .. porobimy jakieś foto .. i sie porobimy .. <piwo> .. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj jechaliśmy do factory przez milenijny.. było tak blisko, no ale dzisiaj jest piątek. :decayed:

żeby nie bylo OT - coś tam zmodziłeś u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzi to co mu wpadnie do głowy :naughty: Btw michu93 widziałem wczoraj twoje audi pod Koroną koło młyna we Wrocławiu chciałem wyjść z auta i zapukać Ci w szybe ale nie chciałem robić jaj :decayed: nie mogłem się pomylić bo tych felg nie da się zapomnieć a rejstracja coś chyba OP.....

ppaziuu może wszyscy razem się gdzieś ustawimy bo tydzień temu byłem pod milenijnym ale pustaki same hondziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw michu93 widziałem wczoraj twoje audi pod Koroną koło młyna we Wrocławiu chciałem wyjść z auta i zapukać Ci w szybe ale nie chciałem robić jaj :decayed: nie mogłem się pomylić bo tych felg nie da się zapomnieć a rejstracja coś chyba OP.....

nie byliśmy pod koroną :gwizdanie: tylko w l'eclercu i w factory. a blachy OOL :decayed:

ale widocznie było blisko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw michu93 widziałem wczoraj twoje audi pod Koroną koło młyna we Wrocławiu chciałem wyjść z auta i zapukać Ci w szybe ale nie chciałem robić jaj :decayed: nie mogłem się pomylić bo tych felg nie da się zapomnieć a rejstracja coś chyba OP.....

nie byliśmy pod koroną :gwizdanie: tylko w l'eclercu i w factory. a blachy OOL :decayed:

ale widocznie było blisko :kox:

Nie możliwe to napewno twój wóz :wink4:

no możemy sie ustawić na niedziele nad stawem w laskowicach .. .. :hi:

Dziś jestem nieżywy dopiero co wstałem bo wróciłem do domu o 4 rano ale za tydzień można coś pomyśleć czy kiedy tam będzie komuś pasowało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

logi mego silniczka .. .. ponoć wszystko gra ..

grupa 000

000wos.th.jpg

grupa 001

001adf.th.jpg

grupa 003

003xjs.th.jpg

grupa 004

004zz.th.jpg

grupa 008

008flk.th.jpg

grupa 010

010ks.th.jpg

grupa 011

011at.th.jpg

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:21_________________________________________________przy okazji robienia logów .. zebrała się grupa z Ford Mondeo na placyku .. ..

docelowo było około 20 autek .. ..

panowie .. .. mobilizacja jakaś .. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozmowa o tym będzie tutaj czy w spotach wrocławskich? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_jelczlaskowice_s_p_o_c_i_k_i-t132967.0.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:52_________________________________________________panowie jakieś pomysły do modów .. .. myśle nad grilem RS4 .. i wywalić kata .. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 22:49_________________________________________________

.. 200 tys na blacie a chodzi jak zegareczek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 000 + cofka handlarza = 300 000 :naughty: :naughty: :kox:

Gratulujemy Paziek :hi:

chyba nie umiesz dodawać - 200 000 + cofka handlarza to 450 000 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj ... To że miałeś tak w swojej to nie znaczy że wszyscy tak mieli .... :shocked::chytry:

ja miałem 920kkm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...