Treść opublikowana przez koksik
-
drzwi tył a4 b6 sedan/kombi
Siema,mam pytanie czy tylne drzwi w a4 b6 są takie same w sedanie i kombi?? pozdrawiam
-
HID xenon do mijania
Witam,podepne sie pod temat ja mam troszke inny problem,kupiłem A4 b6 na takich reflektorach http://allegro.pl/reflektor-lampa-audi-a4-b6-8e0-2000-dayline-z24-i5753635127.html do tego są założone hidy i jedyny jaki wywala mi błąd to od poziomowania reflektorów,czy ktoś wie jak sobie poradzić z tym błędem,pozdrawiam
-
Dekielek dzwigni zmiany biegów
ok dzięki
-
Dekielek dzwigni zmiany biegów
Witam można dostać w servisie sam dekielek do wersji s-line dzwigni zmiany biegów??
-
zarówki led w5w
no w poprzedniej b5 po lifcie nie mialem problemu,zamontowałem ledy bez can bus i hulało w b6 jak mi sie spaliła zarówka od świateł mijania do wywaliło mi na desce...
-
zarówki led w5w
Witam,mam pytanie czy w b6 trzeba zakładać jakieś specialne zarówki led typu can bus czy moga być normalne nie bedzie wywalało błedu spalonej zarówki?? mam b6 z 2002r.
- kostka
- kostka
-
kostka
Witam,od czego jest ta kostka,podejrzewam ze od zmieniarki bo jest w bagazniku po lewej stronie,widac tez 4 dziurki na dole jakby bylo coś przykrecone tylko ogladajac zmieniarki do mojego modelu mam radio chorus II to nie widać takiego wejscia na taką kostke!!! 2012-09-27-117.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Jakie świece
z NGK oznaczenie swiecy VL 24
- regulator swiateł
-
regulator swiateł
...teraz to juz wszystko wiem,dzieki bardzo ,a jeszcze jedno pytanko czy jak mam zwykłą regulacje a założe ten z doświetlaniem to bedzie to chodzić u mnie???
-
regulator swiateł
po polskiemu kolego
-
regulator swiateł
WŁĄCZNIK REGULATOR ŚWIATEŁ 8E0 AUDI A4 B6 B7 (2617704888) - motoAllegro witam czym sie rozni ten regulator od zwyklego...
-
Kontrolka oleju - proszę o radę!
ja mialem to samo u siebie,zamienniki nie dają rade,padają po jakim czasie,po załozeniu oryginału jak narazie śmiga
-
Regeneracja włącznika świateł
ja narazie załozylem od passata, bo mój byl fest wytarty ale w przyszłosci albo zregeneruje swoj albo jak sie trafi to kupie ładny oryginał
-
Regeneracja włącznika świateł
Witam,kupie szablony wlacznika swiatel i podnoszenia szyb,pisać na priv
-
Naprawa tapicerki bocznej z tworzywa
zobacz tam,podobno dają rade,z resztą zobacz galerie ,sam sie do nich wybieram na małe operacje... S-PLUS
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
...u mnie na blacie 195000km,jak go kupywałem to miał tak jak każdy prawie diesel w Polsce 189000km,widziałem ze nie jest prawdziwy,ostatnio z czytałem przebieg ze sterownika wyszło 277000km... hehe
-
[B7 BLB] Niepokojacy dym z korka oleju.
tak zgadza sie to normalne
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
no racja,A4 jezdzi w ciuuul,tylko pewnie nie sa zarejestrowani na forum...
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
...właśnie lipa,mysłałem że jestem sam ,teraz jest nas 2 ,a najbliżej to ekipa z Wrocka
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
ładny AJM,widze że kolega prawie sąsiad,pozdro z Oławy...
-
[B5 AJM] Problem z olejem 10W40 czy 5W40
no niby nie trzeba lać,ale napewno bezpieczniej bedzie jak zalejesz ten płukacz,nie są to przecież żadne koszty albo motul albo liqui moly engine flush...
-
[B5 AJM] Problem z olejem 10W40 czy 5W40
faktycznie baran,niestety połowa mechaników nie wie że do aut na "pompkach" trzeba lać syntetyk i to jeszcze z odpowiednia normą,wiem o tym bo pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i nie jednego już uratowalem przed popelnionym błedem bo sie z ciekawości zapytałem!!! Zalej dobrego płukacza silnika do starego oleju,a potem zalej dobry syntetyczny olej o normie 505.01! Pozdro