Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koksik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koksik

  1. Siema,mam pytanie czy tylne drzwi w a4 b6 są takie same w sedanie i kombi?? pozdrawiam
  2. koksik odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Witam,podepne sie pod temat ja mam troszke inny problem,kupiłem A4 b6 na takich reflektorach http://allegro.pl/reflektor-lampa-audi-a4-b6-8e0-2000-dayline-z24-i5753635127.html do tego są założone hidy i jedyny jaki wywala mi błąd to od poziomowania reflektorów,czy ktoś wie jak sobie poradzić z tym błędem,pozdrawiam
  3. Witam można dostać w servisie sam dekielek do wersji s-line dzwigni zmiany biegów??
  4. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    no w poprzedniej b5 po lifcie nie mialem problemu,zamontowałem ledy bez can bus i hulało w b6 jak mi sie spaliła zarówka od świateł mijania do wywaliło mi na desce...
  5. koksik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam,mam pytanie czy w b6 trzeba zakładać jakieś specialne zarówki led typu can bus czy moga być normalne nie bedzie wywalało błedu spalonej zarówki?? mam b6 z 2002r.
  6. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    hm... sprawdze to
  7. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    nie nie mam kolego...
  8. koksik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam,od czego jest ta kostka,podejrzewam ze od zmieniarki bo jest w bagazniku po lewej stronie,widac tez 4 dziurki na dole jakby bylo coś przykrecone tylko ogladajac zmieniarki do mojego modelu mam radio chorus II to nie widać takiego wejscia na taką kostke!!! 2012-09-27-117.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  9. z NGK oznaczenie swiecy VL 24
  10. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    ok,dzieki bardzo
  11. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    ...teraz to juz wszystko wiem,dzieki bardzo ,a jeszcze jedno pytanko czy jak mam zwykłą regulacje a założe ten z doświetlaniem to bedzie to chodzić u mnie???
  12. koksik odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    po polskiemu kolego
  13. koksik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    WŁĄCZNIK REGULATOR ŚWIATEŁ 8E0 AUDI A4 B6 B7 (2617704888) - motoAllegro witam czym sie rozni ten regulator od zwyklego...
  14. ja mialem to samo u siebie,zamienniki nie dają rade,padają po jakim czasie,po załozeniu oryginału jak narazie śmiga
  15. ja narazie załozylem od passata, bo mój byl fest wytarty ale w przyszłosci albo zregeneruje swoj albo jak sie trafi to kupie ładny oryginał
  16. Witam,kupie szablony wlacznika swiatel i podnoszenia szyb,pisać na priv
  17. zobacz tam,podobno dają rade,z resztą zobacz galerie ,sam sie do nich wybieram na małe operacje... S-PLUS
  18. ...u mnie na blacie 195000km,jak go kupywałem to miał tak jak każdy prawie diesel w Polsce 189000km,widziałem ze nie jest prawdziwy,ostatnio z czytałem przebieg ze sterownika wyszło 277000km... hehe
  19. tak zgadza sie to normalne
  20. no racja,A4 jezdzi w ciuuul,tylko pewnie nie sa zarejestrowani na forum...
  21. ...właśnie lipa,mysłałem że jestem sam ,teraz jest nas 2 ,a najbliżej to ekipa z Wrocka
  22. ładny AJM,widze że kolega prawie sąsiad,pozdro z Oławy...
  23. no niby nie trzeba lać,ale napewno bezpieczniej bedzie jak zalejesz ten płukacz,nie są to przecież żadne koszty albo motul albo liqui moly engine flush...
  24. faktycznie baran,niestety połowa mechaników nie wie że do aut na "pompkach" trzeba lać syntetyk i to jeszcze z odpowiednia normą,wiem o tym bo pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i nie jednego już uratowalem przed popelnionym błedem bo sie z ciekawości zapytałem!!! Zalej dobrego płukacza silnika do starego oleju,a potem zalej dobry syntetyczny olej o normie 505.01! Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.