Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czas pochwalić się swoim skarbem .. auto kupiłem 22 Lutego 2009 .. auto sprowadzone z Francji ..

Oto moja a4:

Rok produkcji: czerwiec 2000

Silnik: 1.9 TDi 115KM

Przebieg: 166 000 km (stan na 25 luty 2009)

Skrzynia: 5 manualna

Kolor: Ciemny niebieski

Opony: 205/65/15

Światła:Xe nony + spryskiwacze - seryjne

ABS, ASR, FIS

Wspomaganie kierownicy z regulacją w dwóch płaszczyznach

Auto serwisowane do 140 000 km

Spalanie cykl mieszany 6.5 ON/100 km

Paliwo - Tylko i wyłącznie ORLEN - ON VERVA

Wyposażenie:

8 x Airbag

4 x Elektryczne szyby

Przednie fotele w pełni regulowane góra dół przód tył

Pompowane poduszki pod lędźwie automatyczne

Oryginalne radio Audi Symphony

Klimatronik

Elektryczne Lusterka + podgrzewanie

Centralny zamek na pilota (scyzoryk)

Otwieranie domykanie szyb z pilota

W planach mam zamiar zrobić :

Chrom - dookoła szyb

Chrom - na tylną klapę (pasek)

Chrom - zegary obwódki

Logo audi a4 - klub polska na tylną klapę

Podłokietnik przód

Przyciemnienie szyb - około 25 - 40 %

Wymiana Felg na 16 bądź 17

Montaż CB Radio

Pranie Tapicerki

Macie jeszcze jakieś propozycje .. .. piszcie .. burza mózgów zawsze się przyda

Póki co to Standart .. .. ale się zmieni .. ..

PARE FOTEK :

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20011.jpg" alt="" width="1000" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20012.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20013.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20009.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20010.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20007.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20001.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20004.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20003.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20005.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20006.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/Audi%20008.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

_________________________________________________

_________________________________________________

.. S T A G E 1 ..

POLERKA TŁUMIKA

PRZED I PO

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/tlumik.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/tlumik2.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

_________________________________________________

_________________________________________________

.. S T A G E 2 ..

CB RADIO

ALAN 78 + ANTENA PRESIDENT

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/cb.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/cb2.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/antena.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

<img src="http://paziu554.w.interii.pl/antena2.jpg" alt="" width="800" height="600" border="0" />

__________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

ładna, brudna audiczka :decayed: szkoda ze avant :embarrassed: listwy na tylna klape nie zakladaj :thumbdown: a chromy dookola szybek tylko ori :cool1: masz tak brudna tapicerke ze trzeba prac? pamietaj ze pozniej bedzie sie szybciej brudzic...

ogolnie fajnie :good:

Opublikowano

Moja propozycja jest taka:

Daruj sobie chrom :)

Opublikowano
  • Autor

mi nie przeszkadza że Avant .. kwestia gustu .. .. no tapicerka jest uwalona i to nieźle trza zrobić pranie .. głównie tylne siedzisko ..

Opublikowano

wymień siedzisko - jak jedno :evil:

Opublikowano

chrom wokol szyb :good: ale najlepiej ori bo inne to zescierwieja.. chrom na tylnej klapie zdecydowanie :thumbdown:

fajne wyposazenie, ori xenony no no :) fajny silniczek, teraz tylko 17" zakladaj ale najpierw to na myjnie i wosku mu nie zaluj :)

pzdr

Opublikowano
  • Autor

dlaczego odradzacie chromowaną listwe na tylną klapę .. .. moim zdaniem GIT .. :hi:

Opublikowano

mi sie to poprostu nie podoba, wg mnie juz wioska pachnie ale to twoja fura, twoja tylna klapa i zrobisz z nia co tylko bedziesz chcial :cool1:

Opublikowano

no nie podchodzi mi jakos i koniec :confused4:

Opublikowano

i mało osób tutaj znajdzie się którym ta listwa podejdzie :no:

Opublikowano
  • Autor

a co powiecie na obwódki szyb .. .. ?

Opublikowano

obwodki do ciemnego auta jak najbardziej, ale te badziewia z allegro podobno nie wytrzymuja roku.. chociaz sam nigdy nie probowalem bo nie wiem czy jest sens do srebrnej fury pakowac cos takiego :)

Opublikowano

obwodki do ciemnego auta jak najbardziej, ale te badziewia z allegro podobno nie wytrzymuja roku.. chociaz sam nigdy nie probowalem bo nie wiem czy jest sens do srebrnej fury pakowac cos takiego :)

Wytrzymują dwa lata, a efekt jest :good:

Oryginalne za drogie i ile kombinacji przy montażu.

Opublikowano

ale o niebo lepszy wygląd :decayed: kumpel ma te z alle i powyginały mu się troche, ale chyba dlatego że jesienią byy przyklejane i było troche późnawo więc rosa i te sprawy :decayed:

Opublikowano

bardzo ładna dawa podświetlaną gałke, ramki na zegary, alu rygielki i gites :tongue4:

Opublikowano

bardzo ładna dawa podświetlaną gałke, ramki na zegary, alu rygielki i gites :tongue4:

hehh -gusta i gusciki :decayed: - ale już się wypowiadał nie będę :rolleyes:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

no dokładnie .. gust guściki .. każdy ma inne spojrzenie na dane rzeczy .. .. [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 22:38_________________________________________________Siemanko

doszły nowe fotki polerki tłumika

oraz CB radia ..

zdjęcia strona 1 [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:16_________________________________________________dziś doszły do mnie jeszcze rameczki do Audiczki ..

2 komplety na dwa audi .. .. :

<img src="http://ppaziuu.w.interii.pl/ramki.jpg">

zamontuje jak coś przestanie padać bo narazie padaka z pogodą .. ..

dodatko już mam felunek wrzucony na 17" i nówki oponki Goodyear .. ..

porobie jakąś sesyjke jak przestanie padać ..

Opublikowano

chrom to shit :hi:

Opublikowano

Chrom na metry to gorzej niż shit :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.