Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI CONNECT MMI 3G+ aktywacja bez karty sim.


Vox_12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów. 

Potrzebuję pomocy w aktywacji AUDI CONNECT w MMI 3G+ z softem K_0942_3 jest to chyba najnowszy soft. 

Sprawa wygląda tak, chcę aktywować audi connect z instrukcji na forum : 

WWW.CLUB-Q5.RU

[GUIDE] How to enable online services in MMI 3G+ without sim Ìóëüòèìåäèà è íàâèãàöèÿ

 Etap ustawień w zielonym menu przebrnąłem włączyłem ikonę audi connect mam mapy google aktywowałem WLAN moge połączyć telefon z MMI tylko utknąłem na jednym, jak instaluje " tryb uczciwy " w zielonym menu to nic mi sie nie zmienia nie mam takiego menu jak na tym forum co wysłałem wyżej. Skryptu też nie instalowałem z tego względu że nie rozumiem o co chodziło autorowi. czy trzeba zmienić nameeserver z tych 123.123.123.123 na nasz adres ip z rutera ?  ruter juz posiadam ze skonfigurowanym WISP client i działa normalnie na komputerze za posrednictwem internetu z telefonu . jeszcze musze ogarnąć ta przejściówkę z usb na rj45 bo miałem jakąś ale w mmi po podłaczeniu przez ami wyswietlało sie "urządzenie niezrozumiałe". 

  Czy jest ktoś na forum co robił takie coś z tego forum lub zna jakiś inny sposób na aktywacje tego ? 

Czy zechciałby ktoś z Was pomóc mi w ogarnięciu tej opcji w zielonym menu oraz skryptu ? 

z góry bardzo dziękuję za udzielone odpowiedzi i za chęć pomocy ;)

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...