Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 BLB 16v ciężkie odpalanie


Kuroszini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może już ktoś miał taki problem i rozwiązał go w 100%, mianowicie audi odpala gorzej niż ciągnik. Wymieniłem wtrysk który nie dolewał paliwa, wymieniłem uszczelniacze na wszystkich wtryskach, założyłem nowe śruby do wtryskiwaczy i polepszyło to jedynie sprawę w jakimś stopniu bo już nie kręcę silnika przez 5 sekund. Zazwyczaj rano pierwsze odpalanie jest od strzała kolejne próby to już jest kręcenie aż załapie. Słychać że pompa paliwa podaje paliwo, na przyszły tydzień jestem umówiony żeby odpiąć czujnik temperatury i zobaczyć czy to pomoże. Tutaj link do filmiku jak pali audi: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest źle na filmiku , jak się nagrzeje do 90 st to jak pali ,ciężko? U mnie na ciepłym blb kulawo palił , regeneracja rozrusznika  załatwiła temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pali normalnie dla tego silnika. Jak się nagrzeje potrzebuje określoną ilość obrotów żeby zezwolić na start, przez to regeneracja rozruszników podobno pomaga + można spróbować dawkę startową na ciepłym zwiększyć.

Mam w domu b7 z BLB i pali tak samo od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postoi przez noc i ostygnie rano pali od strzała, jak tylko przejadę i złapie temperaturę kręci kilka sekund i dopiero odpala, no i po nagrzaniu jak stoję w miejscu czuć lekkie szarpnięcia całym samochodem. Niedługo wybieram się na zwiększanie dawek startowych i mam nadzieje że się uda już to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...