Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Co myślicie o tym oleju z allegro ?


M.Audi

Rekomendowane odpowiedzi

witam trzeka mnie wymiana oleju przy dwoch samochodach zanalazlem na allegro interesujacy mnie olej http://www.allegro.pl/item601564653_olej_mobil_5w50_4l_syntetyk_super_promocja_cenowa.html w cenie 103 zl w sklepie musze zaplacic za ten sam 145 zl wiec roznica spora czy sa jakies przeciwskazania zeby kupic olej z allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

kolego... jak chcesz zobaczyć jak wlać do takiej bańki cokolwiek (lepsi leją lotos półsyntetyk, a hardcore'owcy to lepiej nie wspominać) to zapraszam... jeden mi pokazywał... 5 sekund i plomba nienaruszona zdjęta, a po zalaniu łajnem - założona ponownie... nie popisali się z tym zamknięciem...

Mobila to bał bym się kupić nawet z fabryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

ostatnio przecież CBA zamkneła fabryke mobila w polsce jak podrabiali banki etykiety a w środek lali chyba samo gó....o

wiec kup olej który w polsce jest mało znany i nie podrabiany

Motul,Midland,LM,Repsol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

kolego... jak chcesz zobaczyć jak wlać do takiej bańki cokolwiek (lepsi leją lotos półsyntetyk, a hardcore'owcy to lepiej nie wspominać) to zapraszam... jeden mi pokazywał... 5 sekund i plomba nienaruszona zdjęta, a po zalaniu łajnem - założona ponownie... nie popisali się z tym zamknięciem...

Mobila to bał bym się kupić nawet z fabryki...

racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...