Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie czujniki parkowania wybrac?


Darwek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam wersje bez czujników parkowania i chce założyć tylko jakie czujniki do tyłu wybrać a4 b8 2014 rok sedan oryginalne czy zamienniki, a jak zamienniki to jakiej firmy polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  nie będzie różnicy czy wybierzesz oryginalne czy zamienniki, poza ceną oczywiście :D Poczytaj trochę opinii w necie o firmach oferujących zamienniki i sam zdecyduj, ja osobiście bym się skusił na markę SKV, sam mam od nich części i wszystko ładnie chodzi :), no ale sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zamienników to tanie chinole które w zależności od pogody pokazują zupełnie co innego.

Ja od kilku miesięcy mam zamienniki z vemo, na razie jest ok i pokazują co trzeba, są jeszcze w rozsądnej kasie hella, ale trudno dostępne. Piszę na podstawie B6, ale nie zależnie od modelu zasada działania ta sama. Może do B8 jest większy wybór, ale na pewno nie idź w najtańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MaTeo85 napisał:

Większość zamienników to tanie chinole które w zależności od pogody pokazują zupełnie co innego.

Ja od kilku miesięcy mam zamienniki z vemo, na razie jest ok i pokazują co trzeba, są jeszcze w rozsądnej kasie hella, ale trudno dostępne. Piszę na podstawie B6, ale nie zależnie od modelu zasada działania ta sama. Może do B8 jest większy wybór, ale na pewno nie idź w najtańsze.

 

Dokładnie, nie idź w najtańsze omijaj takie tanie marki jak Kamoka czy NTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...