Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

?

IMG_0917.jpeg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było , że nic się nie dzieje z moją b6…… ?

 

 

IMG_4198.jpeg

IMG_4199.jpeg

IMG_4200.jpeg

IMG_4201.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lecimy dalej ?

 

pasy bezpieczeństwa zrobiły się ogniste ????????

IMG_4630.jpeg

IMG_4646.jpeg

IMG_4647.jpeg

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie dodawałem…… w ostatnim czasie musiałem zmienić lampę tył na nową ponieważ stara się gdzieś rozszczelniła i zaczęła nabierać wodę…….. i jeszcze udało się nabyć jedną rzecz która jest na sezon 2025 ?

 

koła Pompei 19”

opona przód 235/40

opona tył 255/35

 

 

 

IMG_1417.jpeg

IMG_1430.jpeg

IMG_1432.jpeg

IMG_1434.jpeg

IMG_1435.jpeg

IMG_1441.jpeg

Opublikowano

Pasy czerwone tylko orzod zamawiałeś?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Pasy czerwone tylko orzod zamawiałeś?

Tak tylko przód , tył i tak mam foteliki , a nie chciało mi się rozbierać tyle , no i szyby są czarne z tyłu to i tak ich nie widać 

Opublikowano

Też muszę sobie kiedyś sprawić bo fajnie to wygląda ?

Opublikowano

Kurcze z tymi czerwonymi pasami dałeś mi do myślenia. Chyba będzie u mnie kolejny mod. Fajnie to wygląda.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

Ogolnie na facebook chłopaki z pasywkolorze tez już od dawna robią.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.01.2025 o 19:54, Gorczyk napisał(a):

Ogolnie na facebook chłopaki z pasywkolorze tez już od dawna robią.

Szukałem dzwoniłem i najtaniej znalazłem u tych co widać wizytówkę w kartonie z pasami na zdjęciu , ja wysyłałem pasy kupione na allegro bezpośrednio do nich , brałem najtańsze jakie były abym mógł jeździć z moimi żeby nie było przypału podczas kontroli , rzekomo sprawdzali te pasy poprawiali naciąg , żeby się zwijały prawidłowo i zmienili kolor i płaciłem 200zl za 2szt więc myślę że taniej nie znajdziesz , może teraz cena poszła trochę w górę ale i tak było najtaniej i robota widać porządnie zrobiona 

Opublikowano
3 godziny temu, seboll2 napisał(a):

Szukałem dzwoniłem i najtaniej znalazłem u tych co widać wizytówkę w kartonie z pasami na zdjęciu , ja wysyłałem pasy kupione na allegro bezpośrednio do nich , brałem najtańsze jakie były abym mógł jeździć z moimi żeby nie było przypału podczas kontroli , rzekomo sprawdzali te pasy poprawiali naciąg , żeby się zwijały prawidłowo i zmienili kolor i płaciłem 200zl za 2szt więc myślę że taniej nie znajdziesz , może teraz cena poszła trochę w górę ale i tak było najtaniej i robota widać porządnie zrobiona 

No to teraz mnie zaskoczyłeś!!!

Maja pewnie dużo odcieni do wyboru.

Muszę kontrolnie napisać do nic bo też bym tylko przód zabrał a tył może kiedyś. 

Opublikowano

Dołączając się do tematu pasów, od siebie polecam na Facebooku  Klama moto. Wysłałem swoje, następnego dnia gościu odebrał paczkę i wieczorem tego samego dnia już była z powrotem nadana do mnie także szybko i sprawnie. Dużo odcieni kolorów i nawet dedykowane do marek np z Porsche albo Mercedesa. Polecam ?

IMG_1337.jpeg

Opublikowano
6 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Dołączając się do tematu pasów, od siebie polecam na Facebooku  Klama moto. Wysłałem swoje, następnego dnia gościu odebrał paczkę i wieczorem tego samego dnia już była z powrotem nadana do mnie także szybko i sprawnie. Dużo odcieni kolorów i nawet dedykowane do marek np z Porsche albo Mercedesa. Polecam ?

IMG_1337.jpeg

Ile taki komplet?

Opublikowano
3 godziny temu, Rob@k napisał(a):

Ile taki komplet?

Robiłem to w kwietniu 2024 i z przesyłką w obie strony wyszło 600 zł za cztery sztuki. 

Opublikowano
3 godziny temu, BartoszSoldier napisał(a):

Robiłem to w kwietniu 2024 i z przesyłką w obie strony wyszło 600 zł za cztery sztuki. 

Pisałem właśnie z nimi i pasy masz od 130 do 400 za sztukę cena zależy od tego jakie masz fantazje. Plus koszt zakupu pasów lub wysyłasz swoje.

Opublikowano
5 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Pisałem właśnie z nimi i pasy masz od 130 do 400 za sztukę cena zależy od tego jakie masz fantazje. Plus koszt zakupu pasów lub wysyłasz swoje.

On akurat tak szybko to realizuje, że nie wiem czy jest sens bawić się w zakup drugich, dodatkowe koszta, chyba że potrzebujesz codziennie auta. ?

Opublikowano

Myślę że można tutaj rozkręcić swoje i chwilę poczekać...

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Myślę że można tutaj rozkręcić swoje i chwilę poczekać...

Ja na allegro kupiłem używane pasy z wysyłką smart za 80zł więc nie zastanawiałem się jak szybko zrobią , chociaż też trwało to jeden lub dwa dni robocze , no i przekładka pasów też nie była tematem na już bo miałem drugi kpl 

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie z innej beczki może ktoś pomoże….

 

zainteresowalem się hamulcami SWAP od a6 c6 320mm przód i tył 288mm 

 

czy wystarczy jak kupię zaciski jarzma i tarcze z klockami ? Osłony blachy też potrzebuje ? Jakoś idzie to kupić w dobrych pieniądzach jakieś nr części ktoś może posiada ?

 

 

Opublikowano
15 minut temu, seboll2 napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki może ktoś pomoże….

 

zainteresowalem się hamulcami SWAP od a6 c6 320mm przód i tył 288mm 

 

czy wystarczy jak kupię zaciski jarzma i tarcze z klockami ? Osłony blachy też potrzebuje ? Jakoś idzie to kupić w dobrych pieniądzach jakieś nr części ktoś może posiada ?

 

 

Przód z A6 pasuje. Tył nie bo ręczny jest elektryczny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.