Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 12.01.2025 o 17:10, seboll2 napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki może ktoś pomoże….

 

zainteresowalem się hamulcami SWAP od a6 c6 320mm przód i tył 288mm 

 

czy wystarczy jak kupię zaciski jarzma i tarcze z klockami ? Osłony blachy też potrzebuje ? Jakoś idzie to kupić w dobrych pieniądzach jakieś nr części ktoś może posiada ?

 

 

Przód:

zacisk od A6 C6/A4 B7/A8 D3/Exeo, tarcza i klocek od B7. 

Tył:

Całość od B7/Exeo, czyli tarcza, klocki, zacisk i osłony.

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było , że nic się nie dzieje ?


Trzeba troszkę zmian wprowadzić w 2025r ??????????

IMG_1780.jpeg

IMG_1862.jpeg

IMG_1892.jpeg

Opublikowano

Lampy pierwsza klasa ?

Lustra składane?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Gorczyk napisał(a):

Lampy pierwsza klasa ?

Lustra składane?

Składane nie ale…. Będzie pewna modyfikacja w nich ? napewno pójdą w piano black 

Opublikowano
9 minut temu, seboll2 napisał(a):

Będzie pewna modyfikacja w nich ?

O to czekamna to co wymyśliłeś.

Opublikowano

Co z lampami zrobiłeś? BiLED? 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Ivanek napisał(a):

Co z lampami zrobiłeś? BiLED? 

Nie nie nie , mandaty za lampy są zbyt duże obecnie więc nie ryzykuje ? lampy Black Depo , miałem moje rozklejać i malować ale stwierdziłem , że kupię nowe , zawsze to nowy odbłyśnik 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 15.01.2025 o 16:15, seboll2 napisał(a):

Żeby nie było , że nic się nie dzieje ?


Trzeba troszkę zmian wprowadzić w 2025r ??????????

IMG_1780.jpeg

IMG_1862.jpeg

IMG_1892.jpeg

Bardzo fajną lampa, jakość świecenia super, aczkolwiek jak duża różnica temperatur to mi delikatnie parują. 

Opublikowano
58 minut temu, kirku napisał(a):

Bardzo fajną lampa, jakość świecenia super, aczkolwiek jak duża różnica temperatur to mi delikatnie parują. 

Ja mam nowe black depo przerobione na BiLED, dorobione po trzy otwory wentylacyjne w dekielkach i i tak paruje, na to chyba nie ma rozwiązania. 

Opublikowano

Żeby nie parowało to musiało by w ogóle nie być otworów, w tedy niestety elektronika by się ugotowała w lato.

Opublikowano
6 minut temu, Langista napisał(a):

Żeby nie parowało to musiało by w ogóle nie być otworów, w tedy niestety elektronika by się ugotowała w lato.

Brak otworów jak jest wilgoć również powoduje parowanie. Tam nie ma sprawdzonej rady na to. 

Opublikowano
W dniu 26.01.2025 o 15:57, kirku napisał(a):

 

 

W dniu 26.01.2025 o 15:50, Langista napisał(a):

Żeby nie parowało to musiało by w ogóle nie być otworów, w tedy niestety elektronika by się ugotowała w lato.

Nawet nie tylko w lato 

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
15 godzin temu, Ivanek napisał(a):

 

Nawet nie tylko w lato 

Spróbuję wsadzić jakieś małe pochłaniacze wilgoci. Może jakiś je całą wyciągnie będzie git ?

Opublikowano
W dniu 26.01.2025 o 13:37, kirku napisał(a):

Bardzo fajną lampa, jakość świecenia super, aczkolwiek jak duża różnica temperatur to mi delikatnie parują. 

Jeżeli są świeżo po montażu to potrafią do 2 tygodni. Cały klosz jest zaparowany czy tylko dolna część?

Opublikowano
8 godzin temu, george napisał(a):

Jeżeli są świeżo po montażu to potrafią do 2 tygodni. Cały klosz jest zaparowany czy tylko dolna część?

Kilka miesięcy je mam. Jak spada temperatura to są zaparowane tylko od dołu i od kierunkowskazów idzie para do góry. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.