Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning 1.8T BFB Quattro


Krzyzi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć piszę do was z pytaniem o podpowiedź w sprawie podnoszenia mocy w bfb. Chciałbym u siebie auto zrobić na 220-230 hp. Podrzuci ktoś jakiś gotowy setup i najlepiej żeby pasowało wszystko plug&play. Wiem że przydałby się downpipe, tip, większe wtryski turbo i fmic, ale jeśli ktoś wie o jakichś zestawach p&p  to byłbym wdzięczny, jakie wtryski pasują bez problemu oprócz bex i jakie turbo 

Szukalem trochę i nie wszystko ogarnąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler 550x180 lub dsmic (BEX lub 2,0 TFSI), wtryski S3 - polecam nowych poszukać (różnica względem używki około 100 zł, przynajmniej tak było w kwietniu), turbosprężarka od BEXa. Dp to wedle uznania, choć na pewno da lepszy wynik. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzyzi napisał:

Cześć piszę do was z pytaniem o podpowiedź w sprawie podnoszenia mocy w bfb. Chciałbym u siebie auto zrobić na 220-230 hp. Podrzuci ktoś jakiś gotowy setup i najlepiej żeby pasowało wszystko plug&play. Wiem że przydałby się downpipe, tip, większe wtryski turbo i fmic, ale jeśli ktoś wie o jakichś zestawach p&p  to byłbym wdzięczny, jakie wtryski pasują bez problemu oprócz bex i jakie turbo 

Szukalem trochę i nie wszystko ogarnąłem. 

Kolego masa informacji jest na tym forum, dokładnie opisujących podnoszenie mocy w 1.8T, wystarczy poświęcić trochę czasu i poszukać:cool1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...