Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak + spoiler


keq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...

Niestety dopadła mnie dzisiaj nieprzyjemna sytuacja i podczas cofania zerwał mi się spoiler od zderzaka oraz ułamało mi się trochę zderzaka od strony prawego halogena, że będzie konieczna wymiana. Zwracam się z prośba o pomoc w doborze odpowiedniego zderzaka oraz spoilera. Najlepiej jakieś linki z allegro. Dodam, ze mój poprzedni spoiler byl od MS DESIGN (nie do uratowania), a zderzak nie wiem, czy byl s-line, ale posiada spryski na xenony

Niestety nie posiadam takiej wiedzy, czy zderzak jak nizej może połączyć się ze spoilerem s line np.

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzysz na foto to zderzak z lewej strony ma urwany halogen i jest przymocowany na wkretak. Prawa strona ta zachodząca do tyłu jest cała przetarta, ale to już było wcześniej. Cały ten zderzak jest "zmęczony" 

IMG_20210831_170257_edit_800442458175256.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zwykły ori zderzak zwykły można rozłożyć na dwie części i dokupić taką dokładkę jak z linku ? ten spoiler s Line i kratki będą pasować od sLine ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do zwykłego ori zderzaka można dołożyć dokładkę (dół) z wersji s-line, ale trzeba przycinać zderzak bo usztywnienia w dolnej części są inaczej zbudowane i bez cięcia dokładka s-line nie spasuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MaTeo85 napisał:

tak do zwykłego ori zderzaka można dołożyć dokładkę (dół) z wersji s-line, ale trzeba przycinać zderzak bo usztywnienia w dolnej części są inaczej zbudowane i bez cięcia dokładka s-line nie spasuje się.

Masz może gdzieś instrukcję do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, jak chcesz mogę Ci oddać zderzak przód pod spryski (goła skorupa) przycięty już pod dokładkę s-line. Dokupisz dokładkę z allegro, pomalujesz i będzie. Jak co pisz PW, widzę że masz do mnie blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...