Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimatyzacją i klimatronikiem


seboll2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

z tego co znalazłem na forum to mam taki klimatronik

8E0 820 043 AH - min temp 16oC - 2 DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakosci powietrza , produkcji 2004

 

podczas zakupu samochodu klima się załączała i chłodziła słabo i było słychać jakiś dźwięk z kompresora , sprzedawca twierdził , że to jakieś gumki do wymiany na sprzęgle.....

 

po kilku dniach nie działa nie chłodzi i dziwnie zachowuje się klimatronik bo jak dam na LO to za chwilę wskoczy 5 stopni , np na 21 stopni wskakuje 54 po czym po chwili się uspokaja i działa normalnie lecz nie chłodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem Delphi i pokazało błąd "czujnik ciśnienia klimatyzacji" więc od tego zacznę.... zamówiłem nowy BEHR

 

pytanie jeszcze w którym miejscu on się znajduje ???

Edytowane przez seboll2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, seboll2 napisał:

podłączyłem Delphi i pokazało błąd "czujnik ciśnienia klimatyzacji" więc od tego zacznę.... zamówiłem nowy BEHR

 

pytanie jeszcze w którym miejscu on się znajduje ???

W chłodnicy klimatyzacji,przy lewej lampie. Oddaj ten co zamówiłeś czujnik jak tylko dojdzie. Zamienniki nie działają jak należy. Ten błąd również się pojawia jak jest za mało czynnika w układzie.

Ale te zachowanie na klimatroniku nie jest normalne,nie może od pokazać 5 stopni lub 54 bo to poza jego skalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...