Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Proszę o interpretację LOGA w tym konkretnym przypadku


8153

Rekomendowane odpowiedzi

Analiza grupy 011BS w próbie statycznej.

"ECU zwiększy obroty [w różnych zakresach - w zależności od typu silnika]. należy zwrócić uwagę na regularność ciśnień w poz. 3 oraz na poz. 4 - czyli działanie N75.

zasadą jest, że w chwili przełączenia się w tryb OFF N75 osiąga wartość 0.0%, a ciśnienie w poz. 2 spada i utrzymuje się na stałym poziomie.

w trybie ON: N75 osiąga wartość 100%, ciśnienie w poz. 2 wzrasta i utrzymuje stałą wartość."

U mnie jest chyba odwrotnie? mozecie na to zerknąć

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01986c57e9cbaa54.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie własnie tez jest na odwrót(BS) z opisem i tez sie ostanio nad tym i miałem napisac na forum ale ok:)

przepływka mierzy ok, na turbo wydaje mi sie ze lekko sie kierownice zacinaja bo na poczatku przeładowało,

szkoda ze nie wiecej logów bo nic nie wiemy o termostacie czy tez kącie synchronizacji...

PS.

ostanio jakas moda na forum na cześciowe logi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowe powiadasz? no chyba najważniejsze są. Tak wynika z filmu instruktarzowego

sa wazne ale nie najwazniejsze ... i kilku waznych w Twoim przypadku brakuje !!!!

to tak jak z organami u człowieka co jest najwazniejsze serce czy płuca ??? [bez jednego i drugiego nie pozyjesz :wink4:]

takze zrob komplet logow [tak jak jest to opisane] i nie wdawaj sie niepotrzebnie w dyskusje bo nie masz racji ... !!!!

podyskutujemy jak beda logi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja byc logi dynamiczne, statyczne i basic settings...

Proszę bardzo w tym wątku są http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosze_o_analize_logow_tdi_115_km-t75109.0.html

w takim razie ten temat zamykam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...