Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Informacje o A4 2.8 (193KM) napęd przedni


pablo99killer

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski pomysł ta zmiana silnika, chyba że masz komplet osprzętu, wiązki elektryczne, skrzynię, sanki pod silnik i masę cierpliwości :gwizdanie: kupa roboty i częsci, z których na pewno sporo pominąłem. Bez drugiego auta- dawcy, masy czasu i wiedzy fantazje jak dla mnie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł ta zmiana silnika, chyba że masz komplet osprzętu, wiązki elektryczne, skrzynię, sanki pod silnik i masę cierpliwości :gwizdanie: kupa roboty i częsci, z których na pewno sporo pominąłem. Bez drugiego auta- dawcy, masy czasu i wiedzy fantazje jak dla mnie :no:

Pytałem tylko o możliwość a czy to dobry pomysł to ja już :kox: wiem.pzdr[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________

kolego, jak najbardziej są tylko z napędem na przednią oś. Jeśli można wiedzieć czemu nie chciałbyś quattro?? Pozdrawiam

Bo gdybym chciał quattro to na pewno musiałbym wymieniać prawie całe podwozie.Ciekawy jestem jeszcze jaka jest żywotność półosi przy napędzaniu silnikiem o mocy 193KM auta z FWD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...