Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie,

a jak ciągniecie kabelek z tego schowka po lewej stronie do anteny? I jak się podłaczacie do zasilania?

ja dziś zamontowałem cb i powiem wam że zrezygnowałem z tej małej półki po lewej stronie.. cieżko zamontować na stałe na mocowaniu.. a bez mocowania rusza się.. więc włożyłem je w ta szeroką kieszeń pod kierownica tam pasuje idealnie:) moze w przyszlosci sobie zmienie miejsce moze na schoewk, do jest ciekawe miejsce.. jeśli chodzi o zasilanie to narazie wziąłem z kostek po lewej stronie (ja sobie zrobiłem na kluczyk, jak przekrece to mi się włącza radyjko) jeśli chodzi o antene to dopiero w poniedziałek bede ja instalował na stałe i dokladnie sie zastanowie jak puszcze kabel(antene bede instalowal na klapie bagaznika), jak zrobie wszystko to zrobie jakies foty i opisze na forum :)

Ten sposób montażu już jest opisany przez moją osobę właśnie w miejscu w którym opisałeś. Chyba nie ma sensu dublować.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t66418.0.html;highlight=cb[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 00:10_________________________________________________Ale jak chcesz się pochwalić swoim pomysłem to umieszczaj, co dwa opisy to nie jeden heheh

Ja później przeszedłem na montaż pod podłokietnikiem i jestem zadowolony, bo ja muszę CB wyjmować, a z tamtego miejsca pod kierą było ciężko.

Kolego ale czytalem twoj opis montażu i powiem ci ze moj bedzie inny ja nie bede mocowal mocowania na klapie tylkow zupelnie inny sposob. ja tylko dodam swoj sposob do twojego posta jesli oczywiscie sie zgodzisz.

Opublikowano

Słuchajcie,

a jak ciągniecie kabelek z tego schowka po lewej stronie do anteny? I jak się podłaczacie do zasilania?

ja dziś zamontowałem cb i powiem wam że zrezygnowałem z tej małej półki po lewej stronie.. cieżko zamontować na stałe na mocowaniu.. a bez mocowania rusza się.. więc włożyłem je w ta szeroką kieszeń pod kierownica tam pasuje idealnie:) moze w przyszlosci sobie zmienie miejsce moze na schoewk, do jest ciekawe miejsce.. jeśli chodzi o zasilanie to narazie wziąłem z kostek po lewej stronie (ja sobie zrobiłem na kluczyk, jak przekrece to mi się włącza radyjko) jeśli chodzi o antene to dopiero w poniedziałek bede ja instalował na stałe i dokladnie sie zastanowie jak puszcze kabel(antene bede instalowal na klapie bagaznika), jak zrobie wszystko to zrobie jakies foty i opisze na forum :)

Ten sposób montażu już jest opisany przez moją osobę właśnie w miejscu w którym opisałeś. Chyba nie ma sensu dublować.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t66418.0.html;highlight=cb[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 00:10_________________________________________________Ale jak chcesz się pochwalić swoim pomysłem to umieszczaj, co dwa opisy to nie jeden heheh

Ja później przeszedłem na montaż pod podłokietnikiem i jestem zadowolony, bo ja muszę CB wyjmować, a z tamtego miejsca pod kierą było ciężko.

Kolego ale czytalem twoj opis montażu i powiem ci ze moj bedzie inny ja nie bede mocowal mocowania na klapie tylkow zupelnie inny sposob. ja tylko dodam swoj sposob do twojego posta jesli oczywiscie sie zgodzisz.

Oczywiście że się zgadzam, to jest dobry pomysł, bo wydaje mi się że zakładanie nowego wątku zrobi bałagan, a tak będzie wszystko w jednym temacie, nie będzie trzeba skakać po forum.

PS Ja też nie montowałem na klapie tylko wykorzystałem dziurkę (poprzedni właściciel podziurawił niunie). Audi przewidziało montaż anteny prętowej do radyjka z lewej strony (tam jest wzmocnienie dane), a ja mam dziurkę po prawej (brak wzmocnienia), nie jestem z tego zadowolony, no ale jest to już musiałem wykorzystać.

Tam jest do ściągnięcia dokument CB.pdf, starałem się opisać wszystko najdokładniej jak mogłem.

Opublikowano

Cieszę się że sie zgadzasz. wiesz to ja pewnie jutro bede montował więc zrobie foty, opisze wszystko dokładnie i podeślę ci linka do tego to ściągniesz i dodasz do swojego pliku .pdf. wydaje mi się że tak będzie najlepiej :)

ja bede montował po prawej stronie ale nie będę dziurawił autka:)

Opublikowano

Nie nie będę ściągał, dorzucę poprostu linka i dopiszę Ciebie w pierwszej wiadomości. Tak jak zrobiłem z plikiem CB.pdf.

Poprostu mi się nie chce tego obrabiać i sklejać, łatwiej będzie dorzucić link i podpisać że jest Twojego autorstwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.