Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regum a febi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę wymieniał wahacze z przodu i moje pytanie co sądzicie o wahaczach regenerowanych od regum? Czy bardziej febi? Cenowo spora różnica aczkolwiek nie wiem jak z jakością tych regenerowanych proszę o jakieś opinie.

 

Opublikowano
Godzinę temu, michal1999 napisał:

Będę wymieniał wahacze z przodu i moje pytanie co sądzicie o wahaczach regenerowanych od regum? Czy bardziej febi? Cenowo spora różnica aczkolwiek nie wiem jak z jakością tych regenerowanych proszę o jakieś opinie.

 

wkladac i sie nie bac. Jakosciowo smialo mozna powiedziec, ze na rowni z aftermarketowym lemforderem (bo fizycznie to regenerowane FABRYCZNE wahacze na czesciach lemfordera, ale nie sama tuleja jest wymieniona tylko rowniez sworzen, jego gumki i zabezpieczenia). Na ta chwile nie ma sensu w nic innego isc.

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 5.10.2021 o 15:12, DivaynEays napisał(a):

wkladac i sie nie bac. Jakosciowo smialo mozna powiedziec, ze na rowni z aftermarketowym lemforderem (bo fizycznie to regenerowane FABRYCZNE wahacze na czesciach lemfordera, ale nie sama tuleja jest wymieniona tylko rowniez sworzen, jego gumki i zabezpieczenia). Na ta chwile nie ma sensu w nic innego isc.

Sworznie w regum tak mocno sprasowane, że właśnie auto stoi u mechanika na ich wymianie. Minął rok od założenia całego zestawu wahaczy regum. Siadły oba drążki i banan z prawej strony. Po kontakcie telefonicznym z regum usłyszałem, że "to pierwszy taki przypadek". 

Dodam, że po montażu kierownica nie chciała wracać na swoje miejsce. Pomimo przejechania ok 30tyś km, kierownica nadal ciężko chodzi.

Opublikowano

Jak wspomaganie trup to i kiera ciężko chodzi. Wahacze padną każde jak ich montaż będzie nieodpowiedni.

Opublikowano
W dniu 18.11.2022 o 13:55, tass napisał(a):

Jak wspomaganie trup to i kiera ciężko chodzi. Wahacze padną każde jak ich montaż będzie nieodpowiedni.

Wspomaganie jest w porządku po wymianie drążków chodzi lżej ale jeszcze nie idealnie. Taki jest regum.

Opublikowano

Mam zawieszenie z Regum tzn wszystkie wahacze na przodzie i jakieś 30-50km ciężej może chodziła kiera, a po tym dystansie wszystko jest ok, ale nie 30kkm. Wiec albo coś z zawiechą nie halo albo wspomaganie trup.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.