Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AWT czasem brakuje mocy- brak błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Problem chyba z tych ciężkich do diagnozy. Wczoraj po pracy auto zupełnie nie jechało, dokładnie tak jakby było w trybie awaryjnym. Dziś rano wszystko ok, pełna moc. Błędów żadnych, zawór n75 tyka podczas testu, korekty na kanale 32 0.8% oraz 4%. Gdzie szukać przyczyny? Zawór n75 mam z ASO - przejechal ok 15 tys. Km

Opublikowano

Logi porób jak niby ok i podczas problemów albo do wróżki :P.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, przem8 napisał:

Logi porób jak niby ok i podczas problemów albo do wróżki :P.

Ok, po południu wstawię 

Opublikowano
  • Autor

Wyszły duże stuki, przypomniałem sobie że auto było strojone u łukasza na pb 98 a w baku było 95 więc dolałem 98 i powtórzyłem log.

http://vaglogi.pl/log-020_003_557O5.html

Jeżdżę na lpg, benzyna tylko na rozruch ale na lpg wygląda raczej dobrze:

http://vaglogi.pl/log-003_020_OJBc1j.html

Wg. mnie nie widać za bardzo przyczyny wczorajszego trybu awaryjnego... Co Wy na to?

Opublikowano

A lpg 2+33? 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, przem8 napisał:

A lpg 2+33? 

Kurde włączyłem tylko podgląd na 33 i nigdzie nie było powyżej  -10%

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, przem8 napisał:

A lpg 2+33? 

Jeśli LPG nie będzie wychodził w korektach powyżej 10% to raczej nie będzie powodem zamulania? Zamulenie było tylko wczoraj dzis rano juz jechał normalnie a nic nie robiłem.

Edytowane przez Marcin13

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.10.2021 o 18:35, przem8 napisał:

A lpg 2+33? 

http://vaglogi.pl/log-002_033_9235pGa.html

Dziś znowu brak mocy chciałem zrobić logi gdy jest zamulony, pojechałem po kompa, odpalam a on odżył.... Zrobiłem loga na lpg. Błędów znowu brak. Będę woził komputer w aucie i porobię logi gdy będzie zamulał, może coś będzie widać.

Turbo raczej dobrze wstaje 

http://vaglogi.pl/log-115_Ft6xgf.html

Jakieś sugestie???

Edytowane przez Marcin13

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem dziś logi jak auto miało zadyszkę niestety teraz widzę że 003 + 020 się nie zapisał ;(

http://vaglogi.pl/log-115_118_k3Pn2.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_7ep0D.html

Problem nie występuje z rana, delikatnie skacze przepływ na postoju ale w granicach norm. 

http://vaglogi.pl/log-002_033_JEkpUB.html

Przepływomierz może padać? Obecny ma 3 lata i 30 tyś km. Nie mam w okolicy nikogo na podmiankę ;(

Edytowane przez Marcin13

Opublikowano

Przecież widać, że turbo wstaje z mega opóźnieniem. Może wina n75 albo sztanga się w turbo zacina.

Opublikowano
  • Autor
Cytat
Cytat

N75 mam niby na gwarancji bym go wysłał gdyby była jakaś opcja na dokładniejsze sprawdzenie... Turbo regenerowane na nowym żeliwie i rdzeniu ale grucha może stara, jak sprawdzić czy zacina??

 

 

Opublikowano
  • Autor

Witajcie wymieniam zawór n75 na pietrura i chce się upewnić co do montażu. Czy będzie właściwie?

Aktualizacja: chyba jest dobrze bo narazie auto jedzie :) Jeśli ktoś będzie chciał kiedyś taki zamontować to logi na pietburgu wyglądają tak:

http://vaglogi.pl/log-115_118_H1A17.html20211016_152320.jpg

 

Edytowane przez Marcin13

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.