Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Gaśnie po odpaleniu - prawdopodobnie mapa wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie ,

Panowie mam powazny poblem a mianowicie po odpalemu zimnego silnika auto gaśnie ,przestaje pracować na 1,2,3 cylinder i gaśnie i tak czasmi 3-4 razy zanim zacznie poprawnie pracować. Sprawdziłem przaktycznie wsztstko immo, przewody,przepustnica=adaptacja,nie lapie lewego powietrza.wag nie pokazuje nic co by miało wpływ na te objawy.

Moje podejżenia skłaniają się ku mapia wtr. gazu zakłuca mapę wtr. benzyny. Dlaczego tak sądzę, jeżdziłem ponad tydzień na penzynie było ok. wystarczyło przejechanie kilku km. ma gazie i następnego dnia rano znów kłopot:((

Najlepsze jest to ze moi fachowcy od gazu niewiedzą jak to można naprawić,Może jakieś wskazówki jak do tego podejść???

Jeśli ktoś przerabiał ten temat byłbym wdzięczny za wskazówki.

czekam...

Opublikowano

Witam

A co właściwie pokazuje VAG ?

Jeżeli nawet LPG ma złe ustawienia i ma negatywny wpływ na mapę BP to nie aż taki.Raczej nie ma to związku z odpalaniem.

Objawy jakie opisujesz mogą mieć raczej związek z cewkami ,fajkami,świecami.(W.N.)

Muszę przyznać że Twoi gazownicy mają bardzo wąską specjalizacje.

Pozdrawiam

Opublikowano

Zajrzyj w grupę 032 i napisz co tam widzisz, ale jeżeli "vag nie pokazuje nic" to mogą to nie być rozjechane mapy.

Opublikowano
  • Autor

Witam

Wag pokazał mi sonde i coś z doładawaniem powietrza, ale moim zdaniem jest to spowodowane tym dławieniem silnika na zimnym, Generalnie problem zaczął sie od pierwszwej regulacji przez moich fachowców począwsz od zalepiającej się listwy, Poprzez " za mały parownik" ku... 350 zł na marne twierdził za jest do 120 KM i nie da rady 150 KM pociągnąć okazuje się kwestia zgrania obniżasz moc na wyższym zakresie i auto nie szarpie, i teraz to odpalanie zimnego silnika i wszystko układa się w zgrabną całość :((((

Dzisiejszej nocy poprawiłem masę auta odłączyłem akumulator, rano podpiołem aku. zaadoptowałem przepustnice i super ssanie działało Oczywiście benzynka :)))

Pośmigam troszkę na PB i muszę gdzieś jechać :))

Opublikowano

Witam

"Wag pokazał mi sonde i coś z doładawaniem powietrza," z tego co wiem to dla silnika 1,8T 150PS to nie jest jakaś tam błahostka

i dobrze by było jak byśmy poznali kody błędów,które jak przypuszczam będą się powtarzać

Pozdrawiam

Opublikowano

począwsz od zalepiającej się listwy, Poprzez " za mały parownik" ku... 350 zł na marne twierdził za jest do 120 KM i nie da rady 150 KM pociągnąć okazuje się kwestia zgrania obniżasz moc na wyższym zakresie i auto nie szarpie, i teraz to odpalanie zimnego silnika i wszystko układa się w zgrabną całość :((((

To zdradź nam co ty tam wogóle masz pod maską??? i skąd ta teoria o obnizeniu mocy ?

Opublikowano
  • Autor

Witam, Tak powiedział że nie da rady jednak jestem innego zdania

Instalka stag 300-4 a parownik obecnie niewiam co wstawił no ale to nie zmienia faktu że gaz zakłuca mi Benzynę

Jeżdzę 4 dzień tylko na BP i wszstko jest oki i ssanie załącza się jak powinno a do tej pory załączało sięjak mu się przypomniało nie wiecie kto był by w stanie skopiować mapę wytrysku BP i skalibrować ja do LPG ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.