Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wyjęciem radia w audi a4 b6


Tertaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyjęciem fabrycznego radia Concert I 1 DIN.

Z prawej strony wyjmak wchodzi świetnie i od razu mogę ją wysunąć. Z Lewej mogę włożyć cały wyjmak aż po zawleczkę i nigdzie nie załapuje. Pozdejmowałem wszystko nad nim żeby może jakoś złapać to radio i wysunąć ale nic to nie daje. Czy jest jakieś inne dojście/sposób na wyjęcie tego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tertaz napisał:

Witam, mam problem z wyjęciem fabrycznego radia Concert I 1 DIN.

Z prawej strony wyjmak wchodzi świetnie i od razu mogę ją wysunąć. Z Lewej mogę włożyć cały wyjmak aż po zawleczkę i nigdzie nie załapuje. Pozdejmowałem wszystko nad nim żeby może jakoś złapać to radio i wysunąć ale nic to nie daje. Czy jest jakieś inne dojście/sposób na wyjęcie tego radia?

Panel klimy wyjmij i wtedy pokombinuj, tam już będzie więcej miejsca żeby nawet złapać radio z tyłu i pociągnąć do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pelonek1 napisał:

Panel klimy wyjmij i wtedy pokombinuj, tam już będzie więcej miejsca żeby nawet złapać radio z tyłu i pociągnąć do przodu.

A czy mógłbyś trochę podpowiedzieć jak to zrobić? ? wszystkie instrukcje jakie widzę na ten temat to albo wyjęcie najpierw radia albo złapanie panelu od spodu (u mnie nie ma takiej możliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to tak jakbyś np. na stole miał jakieś pudełko i chciał je przesunąć po nim kładąc na pudełku palce. Tylko tu musisz przyłożyć palce od dołu panelu klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Przyłóż tam palce od spodu i pociągnij, powinien wyjść.

Ok, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Miłego wieczoru ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te wyjmaki z allegro to sobie można w d... wsadzić co najwyżej są źle wycięte niż oryginalne i się nie "zakleszczają" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marky2552 napisał:

bo te wyjmaki z allegro to sobie można w d... wsadzić co najwyżej są źle wycięte niż oryginalne i się nie "zakleszczają" 

Rozumiem, ale jednak z jednej strony wszedł totalnie bezproblemowo i umiejscowił się jak powinien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jak jest wycięty ten z allegro (ten na górze) a jak oryginalny (na dole) konstrukcja tego jest zupełnie inna u mnie w rnse też 2 weszły a 2 nie chciały i skończyło się na tym że musiałem wymienić te blokady od radia bo klucze te z allegro nie chciały wyjść póżniej więc kupiłem w aso tylko są dość drogie jak na kawałki kluczyków 

Screenshot_20211020-093757_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...