Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z wyjęciem radia w audi a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z wyjęciem fabrycznego radia Concert I 1 DIN.

Z prawej strony wyjmak wchodzi świetnie i od razu mogę ją wysunąć. Z Lewej mogę włożyć cały wyjmak aż po zawleczkę i nigdzie nie załapuje. Pozdejmowałem wszystko nad nim żeby może jakoś złapać to radio i wysunąć ale nic to nie daje. Czy jest jakieś inne dojście/sposób na wyjęcie tego radia?

Opublikowano
7 minut temu, Tertaz napisał:

Witam, mam problem z wyjęciem fabrycznego radia Concert I 1 DIN.

Z prawej strony wyjmak wchodzi świetnie i od razu mogę ją wysunąć. Z Lewej mogę włożyć cały wyjmak aż po zawleczkę i nigdzie nie załapuje. Pozdejmowałem wszystko nad nim żeby może jakoś złapać to radio i wysunąć ale nic to nie daje. Czy jest jakieś inne dojście/sposób na wyjęcie tego radia?

Panel klimy wyjmij i wtedy pokombinuj, tam już będzie więcej miejsca żeby nawet złapać radio z tyłu i pociągnąć do przodu.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, pelonek1 napisał:

Panel klimy wyjmij i wtedy pokombinuj, tam już będzie więcej miejsca żeby nawet złapać radio z tyłu i pociągnąć do przodu.

A czy mógłbyś trochę podpowiedzieć jak to zrobić? ? wszystkie instrukcje jakie widzę na ten temat to albo wyjęcie najpierw radia albo złapanie panelu od spodu (u mnie nie ma takiej możliwości).

Opublikowano

Przyłóż tam palce od spodu i pociągnij, powinien wyjść.

Opublikowano

Zrób to tak jakbyś np. na stole miał jakieś pudełko i chciał je przesunąć po nim kładąc na pudełku palce. Tylko tu musisz przyłożyć palce od dołu panelu klimatyzacji.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Przyłóż tam palce od spodu i pociągnij, powinien wyjść.

Ok, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Miłego wieczoru ? 

Opublikowano
2 minuty temu, Tertaz napisał:

Ok, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Miłego wieczoru ? 

Wyjąłeś?

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, pelonek1 napisał:

Wyjąłeś?

Tak, po wyjęciu klimy to chwila moment i wyciagnąłem.

Opublikowano

bo te wyjmaki z allegro to sobie można w d... wsadzić co najwyżej są źle wycięte niż oryginalne i się nie "zakleszczają" 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, marky2552 napisał:

bo te wyjmaki z allegro to sobie można w d... wsadzić co najwyżej są źle wycięte niż oryginalne i się nie "zakleszczają" 

Rozumiem, ale jednak z jednej strony wszedł totalnie bezproblemowo i umiejscowił się jak powinien...

Opublikowano

Zobacz sobie jak jest wycięty ten z allegro (ten na górze) a jak oryginalny (na dole) konstrukcja tego jest zupełnie inna u mnie w rnse też 2 weszły a 2 nie chciały i skończyło się na tym że musiałem wymienić te blokady od radia bo klucze te z allegro nie chciały wyjść póżniej więc kupiłem w aso tylko są dość drogie jak na kawałki kluczyków 

Screenshot_20211020-093757_Gallery.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.