Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszka silnika przednia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie. ?

Proszę o pomoc...

Potrzebuje nr. katalogowego części zaznaczonej na schemacie oraz nr.  mocowania łapy(od miski- do łapy)

Przeszukałem już cały google i nici, a czas nagli...

Pacjent B6 ALT 2002r.

IMG_20211021_211324.jpg

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, pelonek1 napisał:

Znalazłem tylko to po nr. z Etki. Brakuje mi tej części zaznaczonej na zielono oraz mocowania łapy(od miski olejowej) z tego co patrzyłem po Etce to nie ma w ogóle nr. kat. Problem w tym, że u siebie nie mam w ogóle tych części(papraki wymieniając silnik nie założyli)

IMG_20211022_081824.jpg

Opublikowano

Numery w Etce są:
Łapa: 8E0199343H
Odbój: 8E0199339
Ogranicznik: 8E0199335K

Zobacz tylko czy nie masz silnika z passata. Wtedy czeka cię wymiana miski olejowej żeby to zamontować, ponieważ łapę przykręca się do miski olejowej. Może to było powodem niezamontowania tego przez mechanika.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za odpowiedź! 

Jak rozpoznać czy silnik pochodzi z paska?

Czy silnik poniżej to z paska oraz co to za element zaznaczony na zdj? 

IMG_20211022_174941.jpg

Edytowane przez Ergonek.

Opublikowano

Jest to element umożliwiający zamontowanie kompresora klimatyzacji. W passacie kompresor jest po przeciwnej stronie niż w A4. Z tego też powodu silnik z passata posiada inne koło pasowe wału, napędzające dwa oddzielne paski wielorowkowe. W Audi cały osprzęt razem z klimą napędzany jest z jednego paska. W passacie poniżej koła wału jest ogranicznik, a w pasie przednim odbój. Czyli odwrotnie niż w Audi. Ktoś może nie odkręcił tego ogranicznika od silnika i może po tym będzie można poznać silnik z passata. Miska olejowa różni się tym, że miska z passata ma od czoła chyba 3 gwinty wewnętrzne do przykręcenia właśnie ogranicznika. Miska olejowa z A4 ma dwa gwinty w przedniej części miski od prawej strony i w okolicy środka jeden gwint tuż przy łączeniu z blokiem silnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.