Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)


many

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

jako że wszyscy chwalą się swoimi autkami tak i ja pokaże co mam :)

no więc audi a4, 1997r. sliczny kolor bordo metal. szyby wszystkie przyciemniane, koła 17" RH Cup ranty na lustro, tył 8,5" przód 8", ksenon dzisiaj montowałem 10000k, lampy tylne in-PRO black, przód kamei, auto zakupione 2 dni temu, w planach puki co opony na tył 225/45 zr17, polerka na szkliwo całego auta, i parę dupereli zobaczymy co czas pokaże narazie muszę się oswoić z audiczką :P

fotki podglądowe robine na szybko telefonem,

felgi prawdopodobnie idą na sprzedaż, lub na zamianę na s-line 17", te paski bardzo mi się podobają, jeżeli jest ktoś zainteresowany to pytać dogadamy się, a o wartośći i dostępności ;) moich kół chyba nie muszę znawcą tematu mówić :)

sdc10224.th.jpg sdc10225.th.jpg sdc10226f.th.jpg sdc10222.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to brewki i grill to do kosza ale felunek ładny :rolleyes:

ty masz lampy zespolone czy stare przedlift bo w starych to kicha ten hid i moc jak popada deszcz to ciemność zobaczysz [br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są lampy DEPO z gładkimi szkłami na H7, co do tego jak onę będą swieciły w deszcz to mnie nie obchodzi a4 jest zakupione jako drugie auto tzw. zabawka liczy się wizualka, ale z tego co widzę bardzo podobają mi się lampy po lifcie i chyba w takie zainwestuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna audi;) koło kozak i ciemne szyby tez na plus.

ale 10000K to przegięcie na maxa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna audiczka!!!

A te szyby to masz wszystkie przyciemnione?! tzn.lacznie z kierowcy.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:04_________________________________________________a co do xenonow to faktycznie 1000K to moze troche przyciagac uwage misiakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowcy nie jest przyciemniona posiada tylko pas górą :) [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________policja niech łapie przestępców a nie się xenonami zajmuję :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie neguje ale problem moim zdaniem z xenonami w twoim przypadku jest taki ze masz zwykle lampy i rozpraszanie swiadla porzy tej barwie jest duze i moze troszke dawac po oczach innym kierowcom.ale to tak moim zdaniem .Nazbierasz kasy kupisz lampy soczewkowe i bedzie git.!!!

A policja niech lapie przestepcow-Racja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przesada z tymi HIDami w takich lampach :tongue4: zmień tylne lampy najlepiej po II lifcie albo jeszcze taniej takie jakie ja mam :) zobacz w moim podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tylne to oryginały dymione in pro, super wyglądają z ciemną szybą dlatego chyba ich nie zmienie na polift, puki co chcę zakupić lampy przednie lifty i gril :) dzisiaj kupiłem opony 225/45zr17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Za xenon w tych lampach :bicz3:

Za tak wysoką barwę :bicz3:

Za brak znaczka Audi :bicz3:

Za tylne lampy :bicz3:

Taka jest moja opinia :gwizdanie:

I coś mi się jeszcze wydaje, że te felgi będą ciut szerokawe się wydawały na zdjęciach w wyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak:

kolorek :good:

fele :good:

szybki :good:

lampy z tyłu :good:

grill :good:

lampy z przodu - brak komentarza (nie znam sie :tongue4: )

brewki :thumbdown:

zawiecha :thumbdown:

Jak juz ściągniesz brewki to dognij maskę do błotników bo odstaje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odświeżam wątek, dzisiaj a4 poszła do malowania prawego tylnego błotnika (rysa parkingowa poprzedniego właściciela), po powrocie w piątek, czeka na nią 300g farecli 3g, maszyna i moja ręka :P hehe, w sobote zakładam opony 225/45zr17, i przepoleruje ranty przy okazji :)

dzisiaj kupiłem dekielki na felgi orginalne audi wzór rs-line, i nowe czarne dywaniki do srodka.

dodatkowo audiczka zyskała radio bluepunkt melburne mp74, i zestaw helixa, w domciu czeka tuba Magnat Bull Power 1200w rms!!!

jednym słowem pomału do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...