Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test zegarów


WOLFENSTEIN

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam vcds i jest tam prosta zmiana w bajtach aby zegary po włączeniu zapłonu przeprowadziły test zegarów.

Ale jest u mnie pewna zagwozdka,zegary w moim autku sprowadzonym z USA zostały wymienione na VC wraz z wyświetlaczem środkowym ,wszystko zostało zaadoptowane i zmienione na PL tylko jak włączę funkcję testu zegarów czy nie posypie się licznik??czy nie wyświetli potem błąd komponentu??

Jak myślicie koledzy czy tak prosta zmiana nie zmieni mego bolidu w warzywo??

Edytowane przez WOLFENSTEIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i witam cię Muskel1,jestem świeżo po zakodowaniu testu zegarów i działa test wygląda wspaniale bajer.

Urodziło mi się pytanie,na forach i YouTube wszyscy w kodowaniach mają bity zegarów o 0 do 4 a u mnie jest bity od 0 do 7 dlaczego??? bo mam amerykańca,bo mam zegary zamienione.

Następne pytanie podczas wchodzenia w pomocnik kodowania wyświetla się monit po angielsku że brak tłumaczeń bitów i tak jest brak pod każdym bitem wyjaśnienia ,dlaczego??jak zrobić aby opisy były pod każdym bitem,bo mam ryżowy dlatego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, WOLFENSTEIN napisał:

 

Urodziło mi się pytanie,na forach i YouTube wszyscy w kodowaniach mają bity zegarów o 0 do 4 a u mnie jest bity od 0 do 7 dlaczego??? bo mam amerykańca,bo mam zegary zamienione.

 

Co dokładnie masz na mysli? nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

23 minuty temu, WOLFENSTEIN napisał:

Następne pytanie podczas wchodzenia w pomocnik kodowania wyświetla się monit po angielsku że brak tłumaczeń bitów i tak jest brak pod każdym bitem wyjaśnienia ,dlaczego??jak zrobić aby opisy były pod każdym bitem,bo mam ryżowy dlatego??

Wina leży po stronie Twojego klona. Oryginalne VCDS mają opisane etykiety (Label).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak wejdę w pomocnik kodowania to na filmikach w kodowaniu zegarów mają wszyscy bity od 0 do 4 a u mnie jest od 0 do 7,po prostu mam więcej ptaszków do odhaczania prosto mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz starą wersję vcds. W nowszych też mają osiem bitów  (0-7)  tyle że bity np:. 0-2 znajdują się w zakładce, którą można otworzyć i wybrać w niej odpowiednie kodowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja programu fcds to 21.3.0,a głowica posiada fw 1.96 i jest to hex-v2

Czyli jest to jedna z nowszych wersji i na pewno nie jest stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko pytanie za 100punktów czy jest szansa aby coś dograć czy coś zrobić aby te etykiety w klonie zaistniały bo szczerze bez nich można biedy narobić jeśli nie wiem co zaznaczam i zmieniam,czy jest to możliwe?? bo przy każdym bit jest pusto nie ma napisów nie są podpisane to jak w niemym filmie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Muskel1 napisał:

Ale klon i dlatego :wink:

Tu akurat jest kwestia dyskusyjna. Wiadomo że w ori działa wszystko, lecz mam klona i faktycznie na 18.2 po podpięciu do ojca A6 C7 nie było etykiet. Natomiast po zainstalowaniu 21.3, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu pojawiły się etykiety.
Niestety dla mojej B9 się nie pojawiły. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo A6 C7 to już stara platforma, dlatego etykiety były. A4 B9 to nowa platforma MLB evo oraz (niektóre)  nowe inne 32 Byteowe sterowniki i tu Chińczyk jeszcze nie zdąrzył sklonować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda ,amen,

cieszmy się co mamy za tą cene jak u mnie 190zł z przesyłką jest gites,temat można zamknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...