Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzialem takie listwy na zywo...

No tak to widziales to wiesz lepiej.. To w sumie dobrze ze wspomiales bo myslalem nad rezaniem tego.. No ale jak kaszana to dam sobie spokoj.. :decayed:

To fakt, jak już to szukaj ori. Co do carbonowego dachu to ciekawie to wygląda, tylko jak z trwałością :mysli:

Opublikowano

Carbon jest okey ale co za dużo to nie zdrowo jednak

Opublikowano
  • Autor

Panowie dach ma większą i prostą powierzchnię w stosunku do listw.

I dlatego pytam o zdjęcia dachu a nie listw :naughty: widziałem lusterka zrobione i powiem że wyglądały super.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 20:38_________________________________________________

Carbon jest okey ale co za dużo to nie zdrowo jednak

?
Opublikowano

Wąski chodzi mi że dach wyglądałby ok i jak dla mnie to wystarczyłoby i wyglądałoby naprawdę ładnie a te listwy i zderzak to już trochę przesada,ale jak kto woli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wąski chodzi mi że dach wyglądałby ok i jak dla mnie to wystarczyłoby i wyglądałoby naprawdę ładnie a te listwy i zderzak to już trochę przesada,ale jak kto woli :wink4:

mam takie samo zdanie
Opublikowano

Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool :kox:

Opublikowano
  • Autor

Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool :kox:

jutro :naughty: mam nadzieję
Opublikowano

Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool :kox:

jutro :naughty: mam nadzieję

Waski Ty przemysl ten temat bo jak Ci sie odwidzi ta okleinka to sobie wyrownasz paznokcie przy zrywaniu bez pilniczka :naughty::polew:

Ciekawe jak to sie zrywa z tego daszku zeby z kolorkiem nie zeszlo.. :gwizdanie:

To jest fajne ale po roku faktycznie moze albo sie odwidzi albo bedzie sie niszczylo i co wtedy ?! :cool1:

Opublikowano

nie polecam odrywania carbonu z metalowych elementów;p

idze sie spocić i na wk.....wiać

Opublikowano

a do dachu moze to co mozna znalezc na audizine:

http://img98.imageshack.us/img98/15/picture059r.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/4936/b6audis4carbonfiberdoor.jpg

zderzak podoba mi sie bardzo

nie wiem natomiast jak wygladalyby listwy

To jest ciekawe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool :kox:

jutro :naughty: mam nadzieję

Waski Ty przemysl ten temat bo jak Ci sie odwidzi ta okleinka to sobie wyrownasz paznokcie przy zrywaniu bez pilniczka :naughty::polew:

Ciekawe jak to sie zrywa z tego daszku zeby z kolorkiem nie zeszlo.. :gwizdanie:

To jest fajne ale po roku faktycznie moze albo sie odwidzi albo bedzie sie niszczylo i co wtedy ?! :cool1:

tak jak folię z szyb :naughty:
Opublikowano

Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool :kox:

jutro :naughty: mam nadzieję

Waski Ty przemysl ten temat bo jak Ci sie odwidzi ta okleinka to sobie wyrownasz paznokcie przy zrywaniu bez pilniczka :naughty::polew:

Ciekawe jak to sie zrywa z tego daszku zeby z kolorkiem nie zeszlo.. :gwizdanie:

To jest fajne ale po roku faktycznie moze albo sie odwidzi albo bedzie sie niszczylo i co wtedy ?! :cool1:

tak jak folię z szyb :naughty:

Sadze ze ciezej :naughty:

Bo szybka nie ma lakierku i bez niespodzianek poszlo a tu moze byc wielka przygoda.. Powaznie lepiej sie zastanow..

Chociaz pozniej mozesz strzelic jaka imitacje drewienka co sadzisz o dabku a moze jablon ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

BZ :)

Opublikowano

kiedys to a4 na warszawskich było u nas w moja a4 , nie wiem czy uzytkownik jeszcze jest u nas w klubie , ale o swoim autku dowiedzial sie prawdy, BTW autko z usa po nie małych przejściach.

Opublikowano

Wąski jak już zdecydowałbyś się to do carbonowego dachu jeszcze lusterka i będzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

900 zł :gwizdanie:

Opublikowano

900 zł :gwizdanie:

Spoko cena :good:

Opublikowano

900 zł :gwizdanie:

Cena ok :good: A pytałeś się ile by trzeba zapłacić za lusterka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.