Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio RNSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z radiem rnse w samochodzie audi a4 b7. Niestety od długiego czasu pokazują się chińskie znaczki, wywala oprogramowanie. Radio przy każdym odpalaniu samochodu potrafi się włączać - wyłączać, zacina się, czasem po wyłączeniu silnika oraz wyjęcia kluczyka z stacyjki dalej gra i nie mozna go wyłączyć - pomaga jedynie wyjęcie bezpiecznika... radio samo się otwiera I zamyka ... :grin: Czy ktoś z śląskiego dałby radę naprawić?

received_179520434030629.jpeg

Opublikowano

Jak znasz angielski to mogę polecić stronę na której  można zassać soft do rnse i soft do wyczyszczenia softu radia (jedynie będzie można update zrobić po takim czyszczeniu,więc laser musi być sprawny inaczej cegła z radia będzie ).

Opublikowano
  • Autor
Teraz, pila24 napisał:

Jak znasz angielski to mogę polecić stronę na której  można zassać soft do rnse i soft do wyczyszczenia softu radia (jedynie będzie można update zrobić po takim czyszczeniu,więc laser musi być sprawny inaczej cegła z radia będzie ).

Znam :) mógłbym prosić stronę? Laser jest sprawny, jak wywala oprogramowanie to mam płytę z nowym oprogramowaniem I instaluje je normalnie.

Opublikowano

Na początek sprawdź rocznik radia bo do 2007 r rns-e miały wade lasera i płyty głównej. Jak jest przed tym rokiem to nawet sprawny laser jak i soft wywali rns-e na plecy. Cegłówkę też da sie naprawic.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Tom A4 napisał:

Na początek sprawdź rocznik radia bo do 2007 r rns-e miały wade lasera i płyty głównej. Jak jest przed tym rokiem to nawet sprawny laser jak i soft wywali rns-e na plecy. Cegłówkę też da sie naprawic.

Mam b7 z roku 2005 wiec radio raczej też powinno być mniej więcej z tego okresu  ... Więc masz jakiś pomysł co to mojej cegły ? 

Opublikowano

Na początek rocznik, może ktoś dołożył rns-e i jest nowsze. Jak jest z 2007 i starsze szansa 50/50 że się uda. Samo się zapaliło czy w czasie jazdy?

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Tom A4 napisał:

Na początek rocznik, może ktoś dołożył rns-e i jest nowsze. Jak jest z 2007 i starsze szansa 50/50 że się uda. Samo się zapaliło czy w czasie jazdy?

 

Zazwyczaj jak już z rana wchodzę do samochodu już jest komunikat, czasem podziała chwilę I wyskakuje błąd. Dochodzą do tego dziwne zachowania radia typu włącza się I wyłącza, pokazuje czarny ekran, wysuwa się ekran I spowrotem chowa... Albo działa muzyka Ale żadne przyciski ani na kierownicy ani bezpośrednio na radiu nie reagują nawet po zamknięciu całego samochodu radio dalej gra ... szaleństwo ogólnie :grin:

Opublikowano
14 godzin temu, Zax72 napisał:

Znam :) mógłbym prosić stronę? Laser jest sprawny, jak wywala oprogramowanie to mam płytę z nowym oprogramowaniem I instaluje je normalnie.

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Jak nie pomoże czyszczenie firmware i ponowna jego instalacja to tak jak pisał @Tom A4 - płyta główna powoduje usterkę.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc :) postaram się w najbliższych dniach ogarnąć co i jak. 

Opublikowano

Objawy jakie opisujesz to 100% ( odklejony ) procesor. Soft nie wiele zrobi. 

Opublikowano
  • Autor

To co zostaje wyciągnąć rnse I rozebrać go? Też o tym słyszałem... Ale nie byłem pewien, tylko co dalej zrobić z tym procesorem. Może lepiej do jakiegoś fachowca oddać.

Opublikowano
8 godzin temu, Zax72 napisał:

To co zostaje wyciągnąć rnse I rozebrać go? Też o tym słyszałem... Ale nie byłem pewien, tylko co dalej zrobić z tym procesorem. Może lepiej do jakiegoś fachowca oddać.

Jak soft nie pomoże to kolega powyżej zapewne wysyłkowo Ci ogarnie,bo dasz do jakiegoś amatora elektroniki który pierwszy raz będzie rnse rozkręcał i karnik dla ptaszków będzie można z takiej navi zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.