-
-
Radio RNSE
To co zostaje wyciągnąć rnse I rozebrać go? Też o tym słyszałem... Ale nie byłem pewien, tylko co dalej zrobić z tym procesorem. Może lepiej do jakiegoś fachowca oddać.
-
Radio RNSE
Dzięki za pomoc postaram się w najbliższych dniach ogarnąć co i jak.
-
Radio RNSE
Zazwyczaj jak już z rana wchodzę do samochodu już jest komunikat, czasem podziała chwilę I wyskakuje błąd. Dochodzą do tego dziwne zachowania radia typu włącza się I wyłącza, pokazuje czarny ekran, wysuwa się ekran I spowrotem chowa... Albo działa muzyka Ale żadne przyciski ani na kierownicy ani bezpośrednio na radiu nie reagują nawet po zamknięciu całego samochodu radio dalej gra ... szaleństwo ogólnie
-
Radio RNSE
Mam b7 z roku 2005 wiec radio raczej też powinno być mniej więcej z tego okresu ... Więc masz jakiś pomysł co to mojej cegły ?
-
Radio RNSE
Znam mógłbym prosić stronę? Laser jest sprawny, jak wywala oprogramowanie to mam płytę z nowym oprogramowaniem I instaluje je normalnie.
-
-
Radio RNSE
Witam, mam problem z radiem rnse w samochodzie audi a4 b7. Niestety od długiego czasu pokazują się chińskie znaczki, wywala oprogramowanie. Radio przy każdym odpalaniu samochodu potrafi się włączać - wyłączać, zacina się, czasem po wyłączeniu silnika oraz wyjęcia kluczyka z stacyjki dalej gra i nie mozna go wyłączyć - pomaga jedynie wyjęcie bezpiecznika... radio samo się otwiera I zamyka ... Czy ktoś z śląskiego dałby radę naprawić?
- B7 Crew
-
B7/1.8T/CzornySedan
Dzięki za rady moje poszukiwania zaczną się dopiero na początku maja, myślę do 25 tyś szukać b7 i koniecznie z tym silnikiem 1.8T, ale wiadomo obawy są niestety. Nie wiem czy w tej kwocie nie szukać poprostu b6 . Pozdrawiam
-
B7/1.8T/CzornySedan
Pozdrawiam autko super, też aktualnie rozglądam się za sedanem b6 bądź b7 dasz może jakieś rady co do poszukiwań ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów jestem posiadaczem aktualnie srebrnej audi a3 8l silnik 1.6, jest to mój 1 samochód auto cudo,jeździłem paroma innymi samochodami ale nie przekonały mnie tak jak audi. Aktualnie jestem na etapie zbieranie większej kwoty na nowe audi
Zax72
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta