Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyfuzor z s-line do zwykłego zderzaka b8 lift


kuchcikN92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadł i wczoraj w oko dyfuzor od s-line no i pod wpływem emocji zamówiłem go. No i dziś uświadomiłem sobie ze to nie koniecznie musi pasować no i się nie myliłem nie pasuje, i moje pytanie brzmi czy idzie to jakoś tam włożyć? Myślami żeby odciąć dół od mojego i ten s-line odciąć tak żeby potem zespawać jeden z drugim. I pytanie co myślicie o moim pomyśle idzie to zrobić czy marne szanse? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 23:41, kuchcikN92 napisał:

Witam, wpadł i wczoraj w oko dyfuzor od s-line no i pod wpływem emocji zamówiłem go. No i dziś uświadomiłem sobie ze to nie koniecznie musi pasować no i się nie myliłem nie pasuje, i moje pytanie brzmi czy idzie to jakoś tam włożyć? Myślami żeby odciąć dół od mojego i ten s-line odciąć tak żeby potem zespawać jeden z drugim. I pytanie co myślicie o moim pomyśle idzie to zrobić czy marne szanse? 

Szczerze to lepiej kupić zderzak ślinę i po lakierowac . Skoro masz drugi zderzak i chcesz scinac dół i spawać z twoim to jak sens maluj zdarzało sline i na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak sline tył jest przy kołach szerszy i ma takie dodatkowe wstawki do nadkoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się spasować, jak będzie cieplej będę szpachlował go i malował, a wydech wleci w tym tygodniu.

IMG_4920.jpeg

Edytowane przez kuchcikN92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...