Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak otworzyć maskę?


18TQUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem nie lada, nie wiem jak to się stało ale nie mogę otworzyć maski, tak, wiem że jedyny sposób to wyjąć grill i odkręcić zamek, w moim przypadku to nie przejdzie, nie mam narzędzi ani warunków, nie ma tam dostępu, i pytanie czy nie ma innego sposobu żeby ją otworzyć? Nic tam nie widać, ciężko tam w ogóle klucz wsadzić, tylko płaski wchodzi jeżeli już, nie mam podnośnika ani kanału, wszystko na ulicy na kolanach, no porażka po prostu, nigdy nie było z tym problemu, maska zawsze się otwierała, stało się to z dnia na dzień zupełnie nie potrafię pojąć dlaczego, jak widać na foto linka jest wpięta w mechanizm a on nie stwarza żadnego oporu.

IMG_20211217_134747.jpg

IMG_20211217_134726.jpg

IMG_20211217_134637.jpg

IMG_20211217_134609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg2505

Widziałem ten film jak i wszystkie inne na ten temat, niestety nie potrafię sobie z tym poradzić a temat który podlinkowałeś niestety nie rozwiązuje problemu bo tam autor otworzył maskę a problem miał z linką a nie z samym otwarciem maski, ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, 18TQUATTRO napisał:

Greg2505

Widziałem ten film jak i wszystkie inne na ten temat, niestety nie potrafię sobie z tym poradzić a temat który podlinkowałeś niestety nie rozwiązuje problemu bo tam autor otworzył maskę a problem miał z linką a nie z samym otwarciem maski, ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

Zazwyczaj jak nie możesz otworzyć maski ,urwana lub zsunięta jest linka przy zamku,jak nie możesz sobie poradzić to może lepiej do mechanika podjedź,tym bardziej że teraz zimno i łatwo coś połamać

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz żadnych kluczy, to jak chcesz to naprawić? Podjedź do najbliższego warsztatu, może za 50 zł otworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Langista 

10 godzin temu, Langista napisał:

Jak nie masz żadnych kluczy, to jak chcesz to naprawić?

Jak nie mam kluczy?:grin: Mam klucze tylko tam jest taki słaby dostęp że nie mogę tego odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować w 2 osoby,jedna odciąga cięgno w aucie ,druga maskę dociska i unosi w miejscu zamka ,jeśli coś się przycięło powinna się otworzyć,jak nie to jak wyżej napisałem problem z linką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...